Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZYJACIEL LASU Prezentacja multimedialna. Las – potrzebny do życia Las jest nam potrzebny aby produkować tlen. Przeważnie to rośliny: drzewa, kwiaty.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZYJACIEL LASU Prezentacja multimedialna. Las – potrzebny do życia Las jest nam potrzebny aby produkować tlen. Przeważnie to rośliny: drzewa, kwiaty."— Zapis prezentacji:

1 PRZYJACIEL LASU Prezentacja multimedialna

2 Las – potrzebny do życia Las jest nam potrzebny aby produkować tlen. Przeważnie to rośliny: drzewa, kwiaty a nawet trawa produkują tlen.

3 Zwierzęta w lesie W polskich lasach mieszkają: niedźwiedzie brunatne, bobry, lisy, wilki oraz wiele więcej innych zwierząt. Wszystkie musimy chronić.

4 Kto chroni las?

5 Turyści w lasach Turyści w lasach to zwykli ludzie którzy odpoczywają w lesie i podziwiają zwierzęta chociaż wielu z nich śmieci oraz kradnie drzewo na opał!!! jak temu zapobiec? - Trudne pytanie

6 Dlaczego właśnie las? Las to środowisko naturalne nie przekształcone przez człowieka. Las jest pełen drzew roślin i zwierząt. Niestety – lasy są wycinane – jest ich coraz mniej!

7 Jak chronic lasy? korzystać z ekologicznych materiałów Dbać o edukację ekologiczną KOCHAĆ LAS I JEGO MIESZKAŃCÓW

8 Koniec Wykonał: Maksymilian Marchlewicz kl.5a Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO “Bliżej Dziecka” w Świdnicy


Pobierz ppt "PRZYJACIEL LASU Prezentacja multimedialna. Las – potrzebny do życia Las jest nam potrzebny aby produkować tlen. Przeważnie to rośliny: drzewa, kwiaty."

Podobne prezentacje


Reklamy Google