Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

w modzie W reklamiei Agnieszka Trokowska Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "w modzie W reklamiei Agnieszka Trokowska Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych."— Zapis prezentacji:

1

2 w modzie W reklamiei Agnieszka Trokowska Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych

3 Czerwień ma moc. Może pobudzić, podniecić, ogrzać, podrażnić, rozbudzić w nas namiętność lub wznieść na duchowe wyżyny. W Chinach symbolizuje nowe życie, powodzenie i szczęście. W Europie jest najnowszym trendem w modzie.

4 Modny jest kolor przez lata zarezerwowany dla sztandarów, płacht na byki, maków pod Monte Cassino kogucich grzebieni, małpich tyłków i WAMPÓW. Kto by pomyślał ?

5 Kolory na jęzory W tym roku modna jest czerwień. Flagowa, buraczana, pomidorowa, ognista, od butów po szal. Dodaje pewności siebie i seksapilu.

6 Coś czerwonego dla każdego Czerwień nie komponuje się z nieśmiałością ani spłoszonym spojrzeniem. Nie należy wiązać jej z polityką, wiekiem ani statusem społecznym.

7 Kolor podniecenia Czerwoną oprawę wybrał dla nowych perfum dom mody Gucci. Tylko ten kolor komponował się z nazwą zapachu RUSH oznaczającą w amerykańskiej wersji angielskiego uczucie szczególnego podekscytowania.

8 Czerwień to kolor uosabiający namiętności. Jej fascynującymi odcieniami wyrazisz wszystkie uczucia.

9 Nawet krwinki są czerwone.


Pobierz ppt "w modzie W reklamiei Agnieszka Trokowska Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google