Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Jodłówka 274 32-765 Rzezawa Jodłówka, dn. 08.11.2012r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Jodłówka 274 32-765 Rzezawa Jodłówka, dn. 08.11.2012r."— Zapis prezentacji:

1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Jodłówka 274 32-765 Rzezawa Jodłówka, dn. 08.11.2012r.

2 Śniadanie już gotowe Zdrowie to uśmiech na twarzy! Zdrowie to chęć życia! Zdrowie to sprawność fizyczna! Zdrowie to chęć do pracy! Zdrowie to radość ducha! Zdrowie – brak bólu w ciele, a w duszy wesele! Mówić o zdrowiu można wiele. Jednym słowem: „W zdrowym ciele – zdrowy duch!”

3 Smaczne, zdrowe, kolorowe … Jedz owoce i jarzyny, w nich mieszkają witaminy. Kto je sobie lekceważy, musi chodzić do lekarzy.

4 Jeśli chcesz się żywić zdrowo, Jadaj zawsze kolorowo! Jedz owoce i jarzyny, To najlepsze witaminy! W naszej klasie na stoliku, Już kanapek jest bez liku.

5 Zasady żywienia dobrze znamy, więc do śniadania już zasiadamy. Każdy z nas pragnie, swoje zachować zdrowie. Dlatego na dzisiejszym spotkaniu, mówić będziemy o zdrowym odżywianiu.

6 Bo ja bardzo lubię jeść… Siadł baranek do śniadanka, ma w miseczce trochę sianka. Ale jeść go nie ma chęci, beczy: - Beee… - i nosem kręci. Przyszedł prosiak, siadł na ganku: - Jedz śniadanko! Jedz baranku. Za mamusię, za tatusia… Kocur tez na ganku usiadł: - Jedz za wujka! Jedz za ciotkę! Jedz, baranku, sianko słodkie! Rzekł baranek: - Już, chwileczkę! - Wziął widelec i łyżeczkę. I w miseczce łyżką grzebie: - Zjem najlepiej sam za siebie!

7 Koniec Dziękujemy za uwagę Wychowawca klasy II – Maria Imiołek


Pobierz ppt "Publiczna Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Jodłówka 274 32-765 Rzezawa Jodłówka, dn. 08.11.2012r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google