Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FORUM BIZNESU KONFERENCJA i SEMINARIUM BiznesKlaster – innowacyjna forma współpracy sektora biznesu, nauki i administracji Białystok 30.09.2010 r. KONFERENCJA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FORUM BIZNESU KONFERENCJA i SEMINARIUM BiznesKlaster – innowacyjna forma współpracy sektora biznesu, nauki i administracji Białystok 30.09.2010 r. KONFERENCJA."— Zapis prezentacji:

1 FORUM BIZNESU KONFERENCJA i SEMINARIUM BiznesKlaster – innowacyjna forma współpracy sektora biznesu, nauki i administracji Białystok 30.09.2010 r. KONFERENCJA Nowoczesne instrumenty wsparcia rozwoju przedsiębiorstw SEMINARIUM Od A do Z – od administracji do zamówień publicznych

2 „Media po Naszej stronie”

3

4 75 % Polaków wierzy w informacje znalezione w Internecie 66 % Polaków ufa temu co zobaczy w telewizji

5 Każdy centymetr kwadratowy artykułu napisanego przez dziennikarza działa 10 razy skuteczniej od centymetra wykupionej reklamy.

6

7 Jak „dogodzić” dziennikarzom? Dobrze przemyśleć godzinę i termin zaproszenia Umożliwić sprawną pracę Przygotować materiały prasowe Zadbać o ciekawych rozmówców i atrakcyjne ujęcia Ugościć ( w miarę możliwości )

8

9 Możliwości Internetu Grupy dyskusyjne i listy wysyłkowe Reklama e-mail Reklama w biuletynach (newsletter advertising) Artykuły w elektronicznych czasopismach Własny biuletyn (newsletter)

10 Nie ignoruj : Blogów Social media Forów i grup dyskusyjnych You Tube

11

12


Pobierz ppt "FORUM BIZNESU KONFERENCJA i SEMINARIUM BiznesKlaster – innowacyjna forma współpracy sektora biznesu, nauki i administracji Białystok 30.09.2010 r. KONFERENCJA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google