Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT NTUE GRUPA III. NA ZAJĘCIACH:  Zapoznawaliśmy się z zagrożeniami w szczególności związanymi z ochroną przeciwpożarową oraz sposobami alarmowania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT NTUE GRUPA III. NA ZAJĘCIACH:  Zapoznawaliśmy się z zagrożeniami w szczególności związanymi z ochroną przeciwpożarową oraz sposobami alarmowania."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT NTUE GRUPA III

2 NA ZAJĘCIACH:  Zapoznawaliśmy się z zagrożeniami w szczególności związanymi z ochroną przeciwpożarową oraz sposobami alarmowania o zagrożeniach w budynku szkolnym.  Zapoznawaliśmy się z drogami ewakuacji oraz zasadami ewakuacji ludności z budynku szkolnego.  Uczyliśmy się pracowac w grupie

3 WYKORZYSTYWALIŚMY NOWOCZESNE TECHNOLOGIE M.IN. TAKIE URZĄDZENIA JAK:  DALMIERZ  KAMERY I APARATY CYFROWE  GPS  DYKTAFON  SKANER  DRUKARKI  SPRZĘT KOMPUTEROWY ORAZ OPROGRAMOWANIE

4 PRZYKŁADOWY EFEKT NASZEJ PRACY:

5

6 POZA TYM OPRACOWYWALIŚMY NASTĘPUJĄCE MATERIAŁY:

7 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "PROJEKT NTUE GRUPA III. NA ZAJĘCIACH:  Zapoznawaliśmy się z zagrożeniami w szczególności związanymi z ochroną przeciwpożarową oraz sposobami alarmowania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google