Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

P REZENTACJA Basta Kinga 1011a. Ż YCIORYS Urodziłam się w 1993 roku w Brzesku, niezwykle pięknej i malowniczej miejscowości. W 2000 roku poszłam do pierwszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "P REZENTACJA Basta Kinga 1011a. Ż YCIORYS Urodziłam się w 1993 roku w Brzesku, niezwykle pięknej i malowniczej miejscowości. W 2000 roku poszłam do pierwszej."— Zapis prezentacji:

1 P REZENTACJA Basta Kinga 1011a

2 Ż YCIORYS Urodziłam się w 1993 roku w Brzesku, niezwykle pięknej i malowniczej miejscowości. W 2000 roku poszłam do pierwszej klasy szkoły podstawowej gdzie poznałam wiele wspaniałych osób. Byłam również przewodniczącą klasy przez co czułam się bardzo wyróżniona i z wielką sumiennością sprawowałam swoje stanowisko. W 2006 roku zaczęłam uczęszczać do gimnazjum im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej gdzie byłam jedną z lepszych uczennic. Uczennicą sumienną, pracowitą, koleżeńską i otwartą na innych ludzi. Osobą do której zawsze można się było zwrócić o pomoc. Od dziecka interesowałam się zwierzętami. W 2007 roku dostałam psa, owczarka niemieckiego. Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras na świecie. Wierny przyjaciel, wzorowy pies policyjny i wojskowy, świetny stróż i obrońca, bardzo inteligentny i kochający. Pierwsze ogólne wrażenie, jakie odnosi się spoglądając na owczarka niemieckiego jest takie, że pies ten jest zwierzęciem silnym, stanowczym i bardzo żywotnym. Te cechy znajdują potwierdzenie przy bliższym poznaniu. Osobnik tej rasy jest bardzo pewny siebie, odważny, wręcz nieustraszony. W przyszłości chciałabym mięć więcej psów, niekoniecznie tej rasy ponieważ wszystkie są wspaniałe. Czas gimnazjum był czasem niezapomnianym w którym przeżyłam wiele niezapomnianych chwil, nauczyłam się mnóstwa ciekawych rzeczy. Jako swoje liceum wybrałam pierwsze liceum ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie jedną z elitarnych szkół. Pogłębiłam tam swoją wiedzę i rozwinęłam się intelektualnie biorąc czynny udział w życiu szkoły. Poznałam tam ludzi z którymi do dzisiaj się przyjaźnię i z którymi mam wspaniały kontakt. Od 2012 roku jestem studentką towaroznawstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, mieście magicznym i pięknym. Interesuję się muzyką, w wolnych chwilach lubię oglądać filmy przeróżnego rodzaju od melodramatów, dramatów, po thrillery i komedie romantyczne. Moim ulubionym filmem jest film pt. „Siedem dusz”. Film "Siedem dusz" to pełna tajemnic, zaskakująca historia miłosna, która zadaje prowokacyjne pytania na temat życia i śmierci, żalu i przebaczenia, przyjaźni, miłości i odkupienia. Opowiada o związkach, które w bardzo nieoczekiwany sposób łączą ze sobą ludzkie losy. To poruszająca opowieść o człowieku nękanym pewna tajemnica, który decyduje się odkupić swoje winy drastycznie zmieniając życie siedmiu zupełnie obcych sobie osób. Kiedy już wprowadza swój plan w czyn, nic nie jest w stanie zmienić jego postanowienia. Uwielbiam też czytać książki które są dla mnie taka odskocznia od życia codziennego. Światem w którym mogę być zupełnie inna osobą i przeżywać przygody razem z bohaterami powieści. Mam dwoje młodszego rodzeństwa, brata i siostrę, wspaniałych rodziców i cudownych przyjaciół na których zawsze mogę liczyć. Uważam się za osobę szczęśliwą.

3 R EAKCJE

4

5 R YSUNEK

6 A RKUSZ


Pobierz ppt "P REZENTACJA Basta Kinga 1011a. Ż YCIORYS Urodziłam się w 1993 roku w Brzesku, niezwykle pięknej i malowniczej miejscowości. W 2000 roku poszłam do pierwszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google