Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kipfenberg-Grösdorf.. Praktykę zawodową odbyłyśmy w terminie 22.09-22.12.2013 r. w hotelu Zum Blauen Hecht w Kipfenberg-Grösdorf.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kipfenberg-Grösdorf.. Praktykę zawodową odbyłyśmy w terminie 22.09-22.12.2013 r. w hotelu Zum Blauen Hecht w Kipfenberg-Grösdorf."— Zapis prezentacji:

1 Kipfenberg-Grösdorf.

2 Praktykę zawodową odbyłyśmy w terminie 22.09-22.12.2013 r. w hotelu Zum Blauen Hecht w Kipfenberg-Grösdorf.

3

4 Nasi pracodawcy - rodzina König

5 Obiekt położony jest miejscowości Grösdorf, w samym sercu bawarskiego parku przyrody Altmühltal. Park przyrody Altmühltal oferuje wiele szlaków turystycznych i rowerowych. Autostrada A9 oddalona jest o 9 km, a w niecałe 30 minut można z hotelu dojechać do miasta Ingolstadt. Zamek w miejscowości Kipfenberg oddalony jest o zaledwie 2 km. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking. Ten tradycyjny hotel oferuje przytulne pokoje, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz doskonałą kuchnię.

6

7 Pokoje w hotelu Zum Blauen Hecht urządzone są w rustykalnym stylu i dysponują telewizorem z płaskim ekranem, w których można było znaleźć programy nie tylko niemieckie ale i zagraniczne. Niektóre pokoje oferują także balkon. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym wyposażeniem.

8

9 Praca na stanowisku służby pięter: Główne zajęcia to: Ścieranie kurzy Ścielenie łóżek Mycie okien Odkurzanie jednostek mieszkalnych i holu Mycie podłóg Uzupełnianie asortymentu Sprzątanie łazienek Sprzątanie klatki schodowej Mycie luster

10 Hotelowa restauracja serwuje doskonałe dania kuchni bawarskiej i smaczne przekąski, którymi przy sprzyjającej pogodzie można delektować się na tarasie. Na dobry początek dnia w obiekcie serwowane jest obfite śniadanie w formie bufetu.

11 Praca na kuchni W trakcie praktyki naszym głównym zadaniem była praca na kuchni, w której skład wchodziło: Przygotowywanie sałatek Pieczenie ciastek Robienie dekoracji do deserów i innych dań Przygotowywanie potraw Robienie deserów Sprzątaniu kuchni po zakończeniu pracy Zmywanie naczyń Mycie podłóg Sprzątanie chłodni Obróbka wstępna warzyw i owoców oraz obróbka wstępna i cieplna mięsa i ryb Obsługa ekspresu do kawy Obsługa pieca konwekcyjnego i zmywarki

12

13 Restauracja W czasie pracy na restauracji naszymi zajęciami było: Przygotowywanie bufetu śniadaniowego Zbieranie nakryć Dbanie o czystość stolików Prasowanie obrusów Dokładanie brakujących rzeczy do stołu szwedzkiego Polerowanie sztućców Rozkładanie naczyń Składanie serwetek

14

15 Podczas praktyki zajmowałyśmy się również przystrajaniem dużej sali bankietowej na imprezy okolicznościowe, prasowaniem obrusów i pokrowców na krzesła. Następnie rozkładaniem nakryć na stołach oraz układaniem elementów ozdobnych. Podczas imprez wcielałyśmy się w rolę kelnerki i obsługiwałyśmy gości. Zajmowałyśmy się również obsługą i organizacją przyjęć odbywających się na kręgielni.

16

17

18 Nasza praca

19

20 Czas wolny

21

22

23 To wszystko

24 Autorzy: Justyna K ę dziora 3 ht Kinga Krupa 3 at


Pobierz ppt "Kipfenberg-Grösdorf.. Praktykę zawodową odbyłyśmy w terminie 22.09-22.12.2013 r. w hotelu Zum Blauen Hecht w Kipfenberg-Grösdorf."

Podobne prezentacje


Reklamy Google