Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KÓŁKO TEATRALNE Zajęcia kółka teatralnego odbywają się raz w tygodniu. Uczęszczają na nie przede wszystkim uczniowie klas pierwszych i drugich. Zdobywają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KÓŁKO TEATRALNE Zajęcia kółka teatralnego odbywają się raz w tygodniu. Uczęszczają na nie przede wszystkim uczniowie klas pierwszych i drugich. Zdobywają."— Zapis prezentacji:

1 KÓŁKO TEATRALNE Zajęcia kółka teatralnego odbywają się raz w tygodniu. Uczęszczają na nie przede wszystkim uczniowie klas pierwszych i drugich. Zdobywają doświadczenie w mówieniu, słuchaniu i byciu słuchanym. Młodzi aktorzy uczą się sposobów radzenia sobie z własnymi emocjami, właściwego reagowania na przejawy emocji innych oraz kontrolowania zachowań. Dzięki tym zajęciom uczniowie otwierają się emocjonalnie, uwrażliwiają. Teatr umożliwia im wyrażanie siebie. Uczą się dykcji, ruchu i gestu scenicznego. Zajęcia stymulują aktywność uczniów poprzez wzmacnianie w nim poczucia własnej wartości. Ewa Zawadzka

2

3

4


Pobierz ppt "KÓŁKO TEATRALNE Zajęcia kółka teatralnego odbywają się raz w tygodniu. Uczęszczają na nie przede wszystkim uczniowie klas pierwszych i drugich. Zdobywają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google