Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie wykonujący projekt Kl. IIa:  Marcin Amermajster  Wiktor Lalak  Adam Żydek  Piotr Krzyżanek  Hubert Gajowiak Nauczyciel nadzorujący: Tomasz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie wykonujący projekt Kl. IIa:  Marcin Amermajster  Wiktor Lalak  Adam Żydek  Piotr Krzyżanek  Hubert Gajowiak Nauczyciel nadzorujący: Tomasz."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie wykonujący projekt Kl. IIa:  Marcin Amermajster  Wiktor Lalak  Adam Żydek  Piotr Krzyżanek  Hubert Gajowiak Nauczyciel nadzorujący: Tomasz Minik

2 Na dzień sportowy przybyło sporo uczniów, dyrekcja oraz nauczyciele. Uczestnicy dyscyplin przestrzegali zasad fair – play, a w połączeniu z dużym humorem dało to doskonałe widowisko. Uczniowie z dużą zaciętością walczyli o wygraną, a publika świetnie dopingowała drużyny.

3 Poprzez projekt zdobyliśmy umiejętność współpracy w zespole, ale także propagowaliśmy aktywne spędzanie wolnego czasu. Doszło do integracji nauczycieli oraz społeczności uczniowskiej. Wspólne spotkania i omówienia poszczególnych zagadnień pomogły nam uniknąć nieporozumień.

4 1) Przeciąganie liny dziewczyn - 4 dziewczyny z klasy. 2) Rozwijanie papieru na czas - chłopak i dziewczyna z klasy. 3) Układanie wyrazów z rozsypanki - 2 dziewczyny i 2 chłopaki z klasy. 4) Rzut piłką lekarską w dal - chłopak z klasy. 5) Przenoszenie jajka na łyżce - 1 chłopak i 1 dziewczyna z klasy. 6) Finał rozgrywek piłki nożnej, rozdanie nagród.

5 Z każdej klasy wybieramy cztery dziewczyny. Następnie dwie przeciwne drużyny ustawiają się rzędach naprzeciwko siebie. Dzieli ich narysowana linia na podłożu. Oba zespoły trzymają jedną linę. Na sygnał starają się przeciągnąć linę w swoją stronę. Wygrywa drużyna, która przeciągnie linę na swoją stronę.

6 W zabawie udział biorą dwie osoby z każdej klasy. Rozwijanie rolki papieru poprzedzone jest umownym znakiem. Wygrywa drużyna która ukończy rozwijanie w jak najkrótszym czasie. * Rozerwanie rolki papieru, jak i rozwinięcie go na ziemi wiąże się z dyskwalifikacją.

7 W zabawie udział biorą cztery osoby z każdej klasy. Na dany sygnał dźwiękowy i uniesienie przez sędziego kartki, z konkretnym wyrazem drużyna z rozsypanki literowej musi ułożyć dany wyraz pokazany przez sędziego. Wygrywa drużyna która jako pierwsza ukończy zadanie i zgłosi to uniesiem ręki.

8 Wybrana osoba z klasy ustawia się na uprzednio wyznaczonej linii rzutów, tyłem do kierunku miotania piłką. Zawodnik stoi w lekkim rozkroku, i z rozmachem wykonuje oburęczny rzut za siebie. Wygrywa zawodnik, którego piłka wyląduje najdalej. Pomiaru odległości piłki od danego zawodnika dokonują sędziowie.

9 Z każdej klasy wybieramy dwie osoby, które stanowią drużynę. Jedna osoba z pary ustawia się na początkowym punkcie startu. W ręce trzyma łyżeczkę, na której znajduje się jajko. Zadaniem zawodnika jest na dany sygnał jak najszybsze dobiegnięcie do drugiej osoby ze swojej drużyny, znajdującej się na końcu wybranego odcinka, następnie przekazanie mu łyżki; by wygrać druga osoba z pary nie upuszczając jajka musi wrócić na start, jako pierwsza spośród uczestników biorących udział w zabawie. * Upadek jajka z łyżeczki automatycznie dyskwalifikuje daną drużynę.

10

11 Wykonanie autu.

12 Obrona na wagę złotego medalu

13 Najlepszy bramkarz

14 Zdjęcie finałowych zespołów

15 Przed ogłoszeniem wyników

16 Wierni kibice

17 Bartosz próbuje rzucić piłką lekarską

18 Szkolne sudoku

19 Szczęśliwi przegrani

20 Półfinal rozgrywek piłki nożnej

21 Podsumowanie wyników

22

23 Przeciąganie liny dziewcząt

24 Bieg z jajkiem

25

26

27 Wiktor Lalak Kl. IIA Wykonał:


Pobierz ppt "Uczniowie wykonujący projekt Kl. IIa:  Marcin Amermajster  Wiktor Lalak  Adam Żydek  Piotr Krzyżanek  Hubert Gajowiak Nauczyciel nadzorujący: Tomasz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google