Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor : Mikołaj Krasicki. Ostatnio byli u nas w szkole polscy szermierze, wielokrotni mistrzowie paraolimpijscy. Na spotkaniu opowiadali nam swoim życiu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor : Mikołaj Krasicki. Ostatnio byli u nas w szkole polscy szermierze, wielokrotni mistrzowie paraolimpijscy. Na spotkaniu opowiadali nam swoim życiu."— Zapis prezentacji:

1 Autor : Mikołaj Krasicki

2 Ostatnio byli u nas w szkole polscy szermierze, wielokrotni mistrzowie paraolimpijscy. Na spotkaniu opowiadali nam swoim życiu i uczyli nas walczyć szpadami. Dwóch z zaproszonych gości jeździ na wózkach inwalidzkich. Jeden z nich myślał zawsze, że jest niezniszczalny lecz pewnego dnia wpadł pod pociąg i stracił obydwie nogi. Drugi złamał kręgosłup i też myślał wcześniej, że jest nie-do-pokonania. Trzeci z kolei ma sztuczną nogę (protezę). Mówili nam, że zanim się coś zrobi zawsze trzeba najpierw pomyśleć. Kiedy zaproszeni goście wyjechali z naszej szkoły pomyślałem sobie, że zawsze, zanim zrobię coś ryzykownego najpierw to dobrze przemyślę.

3 Paraolimpijczycy byli dla nas bardzo mili. Przygotowali dla nas prezentację multimedialną gdzie było pokazane, że ludzie na wózkach są też szczęśliwi. Mam nadzieję, że kiedy spotkam ich jeszcze raz będziemy mogli się zaprzyjaźnić. Bardzo się cieszę, że poznałem takich wspaniałych ludzi. To była niezwykle pouczająca lekcja tolerancji i zrozumienia.


Pobierz ppt "Autor : Mikołaj Krasicki. Ostatnio byli u nas w szkole polscy szermierze, wielokrotni mistrzowie paraolimpijscy. Na spotkaniu opowiadali nam swoim życiu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google