Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Ja jestem przyjacielem lasu.” Jestem przyjacielem lasu. O tym dlaczego tak uważam i dlaczego warto nim być postaram się krótko opowiedzieć. Uwielbiam.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Ja jestem przyjacielem lasu.” Jestem przyjacielem lasu. O tym dlaczego tak uważam i dlaczego warto nim być postaram się krótko opowiedzieć. Uwielbiam."— Zapis prezentacji:

1 „Ja jestem przyjacielem lasu.” Jestem przyjacielem lasu. O tym dlaczego tak uważam i dlaczego warto nim być postaram się krótko opowiedzieć. Uwielbiam fotografować przyrodę. Przyjacielem lasu mógłby być każdy człowiek. Niestety nie zawsze tak jest. Postarajmy się to zmienić. Wraz z moją rodziną często spędzamy wolny czas spacerując po lesie. Warto być przyjacielem lasu, ponieważ lasy są płucami świata i zachwycają nas swym pięknem. Nigdzie nie możemy być tak blisko natury jak tam. Teraz opowiem wam o swojej przyjaźni z lasem.

2

3

4

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "„Ja jestem przyjacielem lasu.” Jestem przyjacielem lasu. O tym dlaczego tak uważam i dlaczego warto nim być postaram się krótko opowiedzieć. Uwielbiam."

Podobne prezentacje


Reklamy Google