Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak wygląda statystyczny uczeń naszego gimnazjum?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak wygląda statystyczny uczeń naszego gimnazjum?"— Zapis prezentacji:

1 Jak wygląda statystyczny uczeń naszego gimnazjum?

2 WSTĘP Nasza grupa, czyli czworo uczniów Publicznego Gimnazjum im. Generała Władysława Andersa w Grabowie nad Pilicą wzięło udział w projekcie edukacyjnym pt. ,,Jak wygląda statystyczny uczeń naszego gimnazjum?” pod wodzą Pani Danuty Chrząstek – nauczycielki matematyki. Skład grupy: Weronika Rączka Martyna Strzelczyk Dominika Strzelczyk Paweł Kaczmarek

3 PRZYGOTOWANIA Aby dobrze zrealizować projekt musieliśmy się do niego przygotować. Razem z naszym nauczycielem prowadzącym odbywaliśmy spotkania. Na pierwszym z nich, które odbyło się w październiku ustaliliśmy, że każdy z nas zrobi ankietę składającą się z trzech pytań.

4 WYKONANIE W grudniu 2014 roku przeprowadziliśmy ankiety,
a następnie je podsumowaliśmy. Oto wyniki ankiet:

5 WYKONANIE

6 WYKONANIE

7 WYKONANIE

8 WYKONANIE

9 WYKONANIE

10 WYKONANIE

11 WYKONANIE

12 WYKONANIE

13 WYKONANIE

14 WYKONANIE

15 WYKONANIE

16 WYNIKI Z naszych ankiet wyszło, że statystycznym uczniem Publicznego Gimnazjum im. Generała Władysława Andersa jest dziewczyna. Ma ona brązowe włosy i brązowe oczy, nie nosi okularów oraz ubiera się klasycznie. Nie potrafi ona grać na żadnym instrumencie, interesuje się sportem, jej ulubionym przedmiotem jest w-f, a sportem piłka nożna. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest hip hop, a portalem społecznościowym Facebook. Na śniadanie je zazwyczaj płatki, ale jej ulubioną potrawą są naleśniki.

17 WYNIKI Obok na zdjęciu przedstawiony jest graficznie statystyczny uczeń naszego gimnazjum. Został on narysowany na podstawie naszych wyników z ankiet.

18 Dziękujemy za obejrzenie prezentacji.


Pobierz ppt "Jak wygląda statystyczny uczeń naszego gimnazjum?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google