Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

26 listopada 2014 r. Kontakt dla mediów: Materiały prasowe Molton autorem kostiumów do spektaklu „Zazdrość” w Teatrze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "26 listopada 2014 r. Kontakt dla mediów: Materiały prasowe Molton autorem kostiumów do spektaklu „Zazdrość” w Teatrze."— Zapis prezentacji:

1 26 listopada 2014 r. Kontakt dla mediów: m.torecka@molton.pl m.torecka@molton.pl Materiały prasowe Molton autorem kostiumów do spektaklu „Zazdrość” w Teatrze Kamienica.

2 Kostiumy, Stylista Molton

3 18 listopada 2014 r. o 12:00 w warszawskim Teatrze Kamienica odbyła się próba medialna spektaklu „Zazdrość” autorstwa Esther Vilar w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Premiera spektaklu zaplanowana została na 27 listopada na godzinę 19:00. W sztuce występują: Dorota Kamińska, Martyna Kliszewska, Julia Rosnowska. Autorką sesji zdjęciowej do plakatu jest Justyna Steczkowska. Marka Molton ma zaszczyt uczestniczyć w tym projekcie jako autor kostiumów i stylista. Sztuka opowiada o trzech kobietach, w różnym wieku i o różnych zawodach. Kostiumy są tu, niezwykle istotnym elementem podkreślającym indywidualność, emocje i temperament każdej z bohaterek. Zadanie było niezwykle miłe i bliskie misji Molton, gdyż właśnie nasza kolekcja, powstaje zawsze z myślą o emocjach i potrzebach różnych kobiet. Magda Torecka, Molton

4 Opis spektaklu: Do czego zdolne są kobiety, gdy kochają i pragną tak mocno, jak tylko się da? Niezwykła sztuka niemieckiej dramatopisarki Esther Vilar. Autorka poddaje dogłębnej analizie jedno z najważniejszych uczuć, jakim jest zazdrość. Trzy kobiety, mieszkające w jednym apartamentowcu – pięćdziesięcioletnia prawniczka Helen (Dorota Kamińska), czterdziestoletnia pani architekt Yana (Martyna Kliszewska) oraz dwudziestopięcioletnia studentka hinduistyki Iris (Julia Rosnowska) – łączy wspólny kochanek oraz… zazdrość. Czy któraś z nich ustąpi, podda się i zrezygnuje z walki? Pełen humoru i ciętych ripost spektakl przedstawia wnikliwą obserwację związków damsko-męskich, jest również próbą zrozumienia uczuć kobiety pochłoniętej zazdrością. Ironia miesza się tu z komizmem, a realizm życia z kobiecą mądrością i doświadczeniem. Trzy kobiety na deskach Teatru stoczą zacięty bój o mężczyznę swoich marzeń. Miłość, nienawiść i pożądanie – oto czym jest ZAZDROŚĆ! Teatr Kamienica

5 Dorota Kamińska, Martyna Kliszewska, Julia Rosnowska w stylizacjach Molton.

6 Dyrektor teatru Emilian Kamiński i Dorota Kamińska w sukience Molton.

7 Dorota Kamińska, Martyna Kliszewska, Julia Rosnowska w stylizacjach Molton, w towarzystwie reżysera sztuki Jakuba Przebindowskiego.

8 Julia Rosnowska w sukience Molton

9

10

11

12 stylizacje wykorzystane w sztuce

13

14

15

16

17

18

19

20

21


Pobierz ppt "26 listopada 2014 r. Kontakt dla mediów: Materiały prasowe Molton autorem kostiumów do spektaklu „Zazdrość” w Teatrze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google