Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kto jest przyjacielem lasu? Brochów, 2015. SADZENIE DRZEW Przy współpracy z pracownikami Kampinoskiego Parku Narodowego bierzemy udział w akcji sadzenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kto jest przyjacielem lasu? Brochów, 2015. SADZENIE DRZEW Przy współpracy z pracownikami Kampinoskiego Parku Narodowego bierzemy udział w akcji sadzenia."— Zapis prezentacji:

1 Kto jest przyjacielem lasu? Brochów, 2015

2 SADZENIE DRZEW Przy współpracy z pracownikami Kampinoskiego Parku Narodowego bierzemy udział w akcji sadzenia lasu oraz drzew w otoczeniu szkoły.

3 ZAJĘCIA EDUKACYJNE Wiedzę o lesie zdobywamy w ośrodkach edukacyjnych KPN.

4 CO W PUSZCZY PISZCZY? Tradycją naszej szkoły jest udział uczniów w konkursie wiedzy o Kampinoskim Parku Narodowym. Sukcesy odzwierciedlają wiedzę.

5 ZAJĘCIA TERENOWE Poznajemy przyrodę wszystkimi zmysłami. Kochamy las!

6 BADAMY I ODKRYWAMY Leśne lekcje odbywają się na terenie szkoły.

7 CZTERY PORY ROKU Obserwacje prowadzone w lesie są skarbnicą wiedzy przez cały rok.

8 LEŚNE HARCE Drużyna harcerska, w której działam organizuje rajdy i akcje ekologiczne na rzecz lasu.

9 CZYSTY LAS Dziś w zgraną grupę się zbieramy, tu oczyścimy, tam pozbieramy. Całe worki pełne butelek, patrz tu leży puszka a tam papierek…

10 Autorka prezentacji: Blanka Rosiecka, ucz. klasy V A Szkoły Podstawowej im. F. Chopina w Brochowie Opiekun: p. Agnieszka Wójcik Przyjaciel, to ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć. Wspiera Cię, pomaga, ofiarowuje siebie. Moje koleżanki i koledzy są przyjaciółmi lasu. Kochają las, odkrywają jego tajemnice. Podejmują działania mające na celu zachowanie bioróżnorodności lasu. Nasz przyjaciel – las, odwzajemnia nasze uczucia, dzieli się swoim bogactwem, daje nam zadowolenie i utwierdza, że jesteśmy sobie potrzebni.


Pobierz ppt "Kto jest przyjacielem lasu? Brochów, 2015. SADZENIE DRZEW Przy współpracy z pracownikami Kampinoskiego Parku Narodowego bierzemy udział w akcji sadzenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google