Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

By Julita Hołdys and Rafał Szczuka 1. Polska wersja 2. Dlaczego mamy to robić 3. Zdrowe odżywianie 4. Ćwiczymy 5. Wysypiamy się 6. Spędzamy czas.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "By Julita Hołdys and Rafał Szczuka 1. Polska wersja 2. Dlaczego mamy to robić 3. Zdrowe odżywianie 4. Ćwiczymy 5. Wysypiamy się 6. Spędzamy czas."— Zapis prezentacji:

1

2

3 By Julita Hołdys and Rafał Szczuka

4

5 1. Polska wersja 2. Dlaczego mamy to robić 3. Zdrowe odżywianie 4. Ćwiczymy 5. Wysypiamy się 6. Spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi 7. Uczymy się w różnych miejscach

6 Nawyk 7 „Ostrzenie piły” Równowaga jest dobra Dbamy o swoje ciała dzięki zdrowemu odżywianiu się, ćwiczeniom i wysypianiu się. Spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi. Uczymy się na wiele sposobów i w wielu miejscach nie tylko w szkole. Znaleźliśmy wartościowe sposoby żeby pomagać innym.

7 Zdrowo się odżywiamy ćwiczymyWysypiamy się Spędzamy czas z rodziną Uczymy się w różnych miejscach. Jemy owoce i warzywa. Wykonujemy różne ćwiczenia. Śpimy tyle ile powinniśmy. (czyli 8- 10gdz.) Spędzamy czas z rodziną i przyjaciółm mi. Nie tylko w szkole

8 1. Żebyśmy byli zdrowi 2. Żebyśmy mieli siłę 3. Żebyśmy mieli dużo pomysłów. 4. Pomagamy innym 5. Mamy czas dla znajomych

9 1. Jemy owoce i warzywa. 2. Jemy regularnie 3. Nie jemy za dużo słodyczy 4. Jemy dużo ryb

10 1. Rozwijamy swoje talenty(np.gra na pianinie) 2. Ćwiczymy fizycznie (np.pompki, przysiady,pływanie,bieganie i tp) 3. Rozwijamy swój umysł (np. Czytanie książek,uczenie się języków)

11 1. Śpimy tyle ile potrzebuje nasz organizm. 2. Nie idziemy spać za późno. 3. Nie jemy za późno, bezpośrednio przed spaniem.

12 1. Wyjeżdżamy na wakacje z rodziną. 2. Spędzamy święta z rodziną. 3. Jeździmy na obozy z przyjaciółmi. 4. Bawimy się z przyjaciółmi. 5. Uczymy się z przyjaciółmi. 6. Możemy uprawiać sporty z przyjaciółmi.

13 1. Nie uczymy się tylko w szkole. 2. Uczymy się w różnych miejscach. (w parku, samochodzie) 3. Uczymy się z przyjaciółmi. 4. Uczymy się na obozach.

14 1. Jeśli jesteś w pracy i jesteś głodny to lepiej by ci się pracowało gdybyś zjadł obiad niż gdybyś nie jadł obiadu

15


Pobierz ppt "By Julita Hołdys and Rafał Szczuka 1. Polska wersja 2. Dlaczego mamy to robić 3. Zdrowe odżywianie 4. Ćwiczymy 5. Wysypiamy się 6. Spędzamy czas."

Podobne prezentacje


Reklamy Google