Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od tysięcy lat znane jest dobroczynne działanie soli na nasze zdrowie i urodę. Sól i jej właściwości są wykorzystywane przez każdego z nas codziennie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od tysięcy lat znane jest dobroczynne działanie soli na nasze zdrowie i urodę. Sól i jej właściwości są wykorzystywane przez każdego z nas codziennie."— Zapis prezentacji:

1

2 Od tysięcy lat znane jest dobroczynne działanie soli na nasze zdrowie i urodę. Sól i jej właściwości są wykorzystywane przez każdego z nas codziennie w kuchni. Dzięki swoim właściwościom konserwującym i oczyszczającym, sól znana jest i obecna w lecznictwie.

3 ń Grota Solna w Wólce Lubelskiej to miejsce niezwykle atrakcyjne. Została zbudowana z różnorodnej soli z Kłodawy i z Morza Martwego. Wykonane badania potwierdzają, że sól zawiera jod, magnez, mangan oraz wapń. Przepływające powietrze ulega jonizacji, podobnie jak powietrze nadmorskie. Stała temperatura, ok. 20 st. C, powoduje dobre samopoczucie. Wysoka wilgotność w granicach 70%, zmniejsza wysuszanie dróg oddechowych.

4 Pobyt w Grocie zalecany jest głównie przy:  schorzeniach dróg oddechowych  alergiach  stanach przemęczenia  niedoczynności tarczycy  niewydolności krążenia  stanach pooperacyjne  stanach pozawałowych  schorzeniach nerek  bólach reumatycznych  stanach przemęczenia  schorzeniach przewodu pokarmowego

5 Naturalna sól z Morza Martwego jest pozbawiona jakichkolwiek czynników toksycznych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom sól oczyszcza skórę, działa kojąco, antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie.

6 Masaż stóp kruchami solnymi  likwiduje obrzęki  wzmacnia naczynia krwionośne  łagodzi bóle stawów i mięśni Ponadto działa odświeżająco, zapobiega poceniu się stóp. Działa regenerująco przy stłuczeniach i złamaniach.

7

8  usuwa woskowinę z ucha  usuwa podrażnienia w uszach i zatokach  usuwa szumy i dzwonienia w uszach  poprawia słyszalność  reguluje ciśnienie śródczaszkowe  usuwa nie ż yt nosa  usuwa stany zapalne zatok obocznych nosa  zmniejsza lub usuwa migrenowe bóle głowy

9 Oferujemy Państwu także organizację profesjonalnych imprez i festynów dla dzieci, połączonych ze zwiedzaniem Groty Solnej. Zapewniamy:  profesjonalne nagłośnienie  animatorów  opiekę w Grocie  bezpieczeństwo na terenie ogrodu  parking, WC  kiełbasę, pieczywo i dodatki

10  Urodziny dla dzieci  Dzie ń Dziecka  Miko ł ajki  Spotkania integracyjne dla Seniorów

11

12 Oferujemy Państwu półkolonie dla dzieci i młodzieży w wieku do 12 lat. Zapewniamy dzienny pobyt od poniedziałku do piątku przez 5 dni oraz codzienne zabawy na świeżym powietrzu i w Grocie Solnej pod opieką animatorek.

13

14 Istnieje możliwość wykupienia karnetów dla pracowników firm, uprawniających do korzystania z seansów inhalacyjnych w Grocie Solnej. Z seansów mogą korzystać profilaktycznie i leczniczo osoby pracujące w szkodliwych dla zdrowia warunkach (górnicy). Karnety mogą być także okazjonalnym upominkiem lub formą premii.

15 Adres: Jakubowice Murowane 23 20-258 Lublin Telefon: 081/751 07 48 081/751 00 90 www.grotasolna.info.pl


Pobierz ppt "Od tysięcy lat znane jest dobroczynne działanie soli na nasze zdrowie i urodę. Sól i jej właściwości są wykorzystywane przez każdego z nas codziennie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google