Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bł. Marek z Aviano. Ojcu Markowi z Aviano, Kapucynowi, kaznodziei, ozdobionemu cnotami ewangelicznymi, który w Wiedniu w Austrii spokojnie zasnął.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bł. Marek z Aviano. Ojcu Markowi z Aviano, Kapucynowi, kaznodziei, ozdobionemu cnotami ewangelicznymi, który w Wiedniu w Austrii spokojnie zasnął."— Zapis prezentacji:

1 Bł. Marek z Aviano

2

3

4 Ojcu Markowi z Aviano, Kapucynowi, kaznodziei, ozdobionemu cnotami ewangelicznymi, który w Wiedniu w Austrii spokojnie zasnął w objęciach swego Pana, w dedykacji żałobnej od cesarza Leopolda, jego małżonki i dzieci. Ojcu Markow z Aviano, prawdziwemu słudze Jezusa, pokój duszy i wieczne światło.

5

6

7 Carlo Cristofori * 17 XI 1631 + 13 VIII 1699

8 Historia powołania Wizyta w klasztorze kapucynów

9 Brat Marek kapucyn

10 „Pojednajcie sie z Bogiem i proście o co chcecie, a otrzymacie to z Jego wszechmocnej dobroci, gdyż On was kocha!" Bł. Marek z Aviano

11 Bł. Marek

12 Cesarz Leopold

13

14

15

16 Wiedeń, katedra św. Szczepana, kaplica z obrazem Matki Bożej z którym wędrował bł. Marek przy kolejnych oblężeniach Wiednia.

17

18 Trumna, w której pierwotnie było złożone ciało bł. Marka. Krypta klasztoru Kapucynów w Wiedniu.

19 Kaplica w Kościele Kapucynów w Wiedniu, miejsce złożenia relikwii bł. Marka

20

21 Miej wiarę! Błagaj często o przebaczenie twoich grzechów, A wtedy proś Boga o jakiekolwiek łaski! On da je tobie, gdyż bardzo cie kocha!

22 Zapraszamy na portal poświęcony osobie bł. Marka z Aviano www.1683.kapucyni.pl

23 W kinach od 12 X 2012

24


Pobierz ppt "Bł. Marek z Aviano. Ojcu Markowi z Aviano, Kapucynowi, kaznodziei, ozdobionemu cnotami ewangelicznymi, który w Wiedniu w Austrii spokojnie zasnął."

Podobne prezentacje


Reklamy Google