Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA PRACY Naczelna międzynarodowa firma, posiadająca biura na Bahamas poszukuje : Kobietę na stanowisko jako zastepca dyrektora, posiadającą następujące.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA PRACY Naczelna międzynarodowa firma, posiadająca biura na Bahamas poszukuje : Kobietę na stanowisko jako zastepca dyrektora, posiadającą następujące."— Zapis prezentacji:

1 OFERTA PRACY Naczelna międzynarodowa firma, posiadająca biura na Bahamas poszukuje : Kobietę na stanowisko jako zastepca dyrektora, posiadającą następujące kvalifikacje: - Żadne doświadczenie nie jest potrzebne - Godziny pracy tygodniowo: ile mozesz, a ponadgodziny według ochoty. - Śniadanie razem z kolegami co rano o godz Drugie sniadanie razem z kolegami codziennie o godz Przerwa na kawę razem z wspolpracownikami codziennie o Musisz być przystępna do dyspozycji Twoich kolegów w przeciągu kilku minut - Musisz byc wolna by móc cz ę sto podró żować z kolegami. - Możliwe pó ź ne popoludniowe zebrania z kolegami KLIKNIJ aby zobaczyć zdjecia Twoich nowych kolegów...

2 Dyrektor rozwoju

3 IT-szef

4 Dyrektor sprzedarzy

5 Dyrektor Marketingu

6 Dyrektor naczelny

7 Jezeli uważasz że nadajesz się do pracy u nas, proszę skontaktować się przez poniżej podany adres : chcialobysie_co.pl

8


Pobierz ppt "OFERTA PRACY Naczelna międzynarodowa firma, posiadająca biura na Bahamas poszukuje : Kobietę na stanowisko jako zastepca dyrektora, posiadającą następujące."

Podobne prezentacje


Reklamy Google