Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ. Chcecie być wiecznie młodzi i piękni ? Nie wiecie jak to zrobić ? Od dziś jest to możliwe, macie to na wyciągnięcie ręki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ. Chcecie być wiecznie młodzi i piękni ? Nie wiecie jak to zrobić ? Od dziś jest to możliwe, macie to na wyciągnięcie ręki."— Zapis prezentacji:

1 CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ

2 Chcecie być wiecznie młodzi i piękni ? Nie wiecie jak to zrobić ? Od dziś jest to możliwe, macie to na wyciągnięcie ręki. Przyjdźcie do nas, a wasze nudne, szare życie zmieni się w bajkę !

3 Funkcje kosmetyczki i kosmetologa Regulowanie brwi ( 10 zł ) Manicure ( 50-80 zł ) Pedicure ( 50-80 zł ) Profesjonalny makijaż ( 100-150 zł ) Solarium ( 1,20 zł za minutę ) Oczyszczanie twarzy ( 100 zł ) Kosmetyki naturalne The Secret Soap Store Produkty firmy KAMPMANN do solarium

4 Masaż i opieka nad dziećmi Oferujemy masaż klasyczny ( 50-100 zł ) produkty do masażu marki LAKSHMI Dla dzieci przygotowana jest w pełni wyposażona sala zabaw ( 30 zł na godzinę ) Zabawki i urządzenia przystosowane dla dzieci firmy CENTRUM ZABAWEK W POZNANIU

5 Lekcje zumby Polecamy również profesjonalne lekcje zumby [ ( karnet miesięczny 80 zł za jedną usługę ( dwie lekcje w tygodniu ) ] Za 12 razem wykupienia karnetu na zumbę oferujemy jeden darmowy karnet na następny raz !

6 Wyróżnia nas od innych wysoka jakość, niskie ceny, profesjonalizm, długoletnie doświadczenie, miła atmosfera, solidność, komunikatywność. Kierujemy się hasłem : ‘ KLIENT NASZ PAN ‘. Jeśli uda nam się w jakiś sposób uzyskać większe dotacje to mamy w planach rozbudowanie firmy dodając do naszej oferty różnego rodzaju masaże, saunę, basen oraz instruktorów zajmujących się nauką pływania jak i pilnujących bezpieczeństwa na miejscu – ratowników.

7 Dysponujemy najlepszymi kosmetyczkami, masażystami, opiekunami i instruktorkami. Sprawdźcie a nie pożałujecie ! O wasze twarze, paznokcie i piękną opaleniznę zadbają Kamila Jarosz i Aleksandra Dyszczyńska Chwilą relaksu i odprężenia w czasie profesjonalnego masażu zajmie się Brajan Siwek Świetną zabawę dla waszych małych pociech zagwarantuje Weronika Czarnecka Z aktywnymi i dbającymi o ciało lekcje zumby przeprowadzi Karolina Stefańska

8 Trzebiel Ul. Tuplicka 69 68-212 Trzebiel Woj. Lubuskie

9


Pobierz ppt "CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ. Chcecie być wiecznie młodzi i piękni ? Nie wiecie jak to zrobić ? Od dziś jest to możliwe, macie to na wyciągnięcie ręki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google