Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MARS – M&M’S WYKONAŁA: MAŁGORZATA GŁOZAK UNIWERSYTET PRZYRODNICZO HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MARS – M&M’S WYKONAŁA: MAŁGORZATA GŁOZAK UNIWERSYTET PRZYRODNICZO HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH."— Zapis prezentacji:

1 MARS – M&M’S WYKONAŁA: MAŁGORZATA GŁOZAK UNIWERSYTET PRZYRODNICZO HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH

2 O MARS – M&M’S Nadszedł czas w którym jest wszechobecny dobrobyt towarów, i wymyślenie nowego produktu bądź usługi staje się coraz trudniejsze, jednakże ciągle jeszcze znajdują się pola w których możemy ‚’’zawładnąć’’ rynek. A jeśli nie, to utworzyć nową grupę docelową, dlatego mam Państwu do zaproponowania mój autorski pomysł Mars – M&m’s Mój pomysł jest innowacyjny, ponieważ do tej pory nikt nie pomyślał o połączeniu Marki Mars oraz M&M’s, dzięki temu połączeniu powstanie niepowtarzalny karmelowy M&M’s. Największymi autami tego pomysłu jest smak, bo jak dobrze wiemy batonowi Mars nie da się oprzeć ;) Nie da się również zapomnieć o silnej Marce MARS która ma wyrobioną pozycje na rynku, oraz która przyciągnie potencjalnych klientów, zarówno w Polsce jak i na świecie.

3

4

5 PODSUMOWANIE Ankieta została przeprowadzona na 30 studentach drogą losową z mojej uczelni, jak możemy zauważyć zdecydowana większość respondentów sięga po batona Mars przynajmniej raz w tygodniu. Jednakże częściej respondenci sięgają po M&M’s, wielkim zaskoczeniem było że około 64% zdecydowałoby się spróbować nowego smaku, oraz kupić nowy produkty MARS - M&M’s. Jak widzimy jest to pewny pomysł który warto zrealizować.


Pobierz ppt "MARS – M&M’S WYKONAŁA: MAŁGORZATA GŁOZAK UNIWERSYTET PRZYRODNICZO HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google