Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Plan pracy ZO SITK RP na rok 2015. I. Sprawy organizacyjne Informowanie wszystkich członków o organizowanych imprezach i spotkaniach. Dwa razy w roku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Plan pracy ZO SITK RP na rok 2015. I. Sprawy organizacyjne Informowanie wszystkich członków o organizowanych imprezach i spotkaniach. Dwa razy w roku."— Zapis prezentacji:

1 Plan pracy ZO SITK RP na rok 2015

2 I. Sprawy organizacyjne Informowanie wszystkich członków o organizowanych imprezach i spotkaniach. Dwa razy w roku zorganizować posiedzenia zarządu oddziału Udział kol. Edwarda Kasierskiego, kol. Feliksa Klonowskiego i Ryszarda Nikitiuka w posiedzeniach KSK SITK Udział w spotkaniach Zarządu Krajowego SITK RP.

3 Udział w spotkaniach Krajowego Klubu Miłośników Historii i Zabytków Transportu SITK RP. Obsługa Izby Historii Kolejnictwa na Pomorzu Środkowym. Redagowanie strony internetowej oddziału. www.sitk.wslupsku.net Prowadzenie kronik i gablotki.

4 II. IMPREZY I WYCIECZKI Uroczyste spotkanie Zarządu Oddziału w dniu 29 stycznia. Spotkanie koleżeńskie „Śledzik” w dniu 07 lutego. Wycieczka do Muzeum Kolejnictwa i przejazd pociągiem Pendolino do Warszawy – 21 marca. Wycieczka techniczna na budowę tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku – miesiąc kwiecień. Wycieczka na zwiedzanie Elektrowni Wodnych z noclegiem w Krzyni- miesiąc czerwiec. Udział w sympozjum motoryzacyjnym organizowanym przez NOT – miesiąc czerwiec. Wycieczka techniczna do Skansenu Kolejowego w Kościerzynie – miesiąc lipiec Wycieczka techniczna na przejazd kolejką wąskotorową w Koszalinie – miesiąc sierpień Sympozjum techniczne z okazji jubileuszu 45- lecia Międzyzakładowego Koła SITK RP przy Węźle PKP Słupsk – 04 września Piknik Kolejowy z okazji 145-lecia połączenia kolejowego z Trójmiastem – 05 września Wycieczka SITK na Białoruś – miesiąc wrzesień Spotkanie Transportowców z całej Polski – 11 – 13 września Wycieczka na Targi Kolejnictwa Trako w Gdańsku - miesiąc październik. Spotkanie koleżeńskie z okazji „Święta Kolejarza” – miesiąc listopad. Wspólne spotkania oraz wycieczki z ogniwem emerytów ZZK „Pomorze” i kolejowymi zakładami pracy. Organizowanie uroczystych spotkań członków i seniorów w poszczególnych kołach.

5 Wycieczka na zwiedzanie Elektrowni Wodnych z noclegiem w Krzyni- miesiąc czerwiec. Udział w sympozjum motoryzacyjnym organizowanym przez NOT – miesiąc czerwiec. Wycieczka techniczna do Skansenu Kolejowego w Kościerzynie – miesiąc lipiec. Wycieczka techniczna na przejazd kolejką wąskotorową w Koszalinie – miesiąc sierpień.

6 Sympozjum techniczne z okazji jubileuszu 45-lecia Międzyzakładowego Koła SITK RP przy Węźle PKP Słupsk – 04 września. Piknik Kolejowy z okazji 145-lecia połączenia kolejowego z Trójmiastem – 05 września. Wycieczka SITK na Białoruś – miesiąc wrzesień. Spotkanie Transportowców z całej Polski – 11 – 13 września.

7 Wycieczka na Targi Kolejnictwa Trako w Gdańsku - miesiąc październik. Spotkanie koleżeńskie z okazji „Święta Kolejarza” – miesiąc listopad. Wspólne spotkania oraz wycieczki z ogniwem emerytów ZZK „Pomorze” i kolejowymi zakładami pracy. Organizowanie uroczystych spotkań członków i seniorów w poszczególnych kołach.


Pobierz ppt "Plan pracy ZO SITK RP na rok 2015. I. Sprawy organizacyjne Informowanie wszystkich członków o organizowanych imprezach i spotkaniach. Dwa razy w roku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google