Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Patrycja Widełka KrDZTo1011

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Patrycja Widełka KrDZTo1011"— Zapis prezentacji:

1 Patrycja Widełka 182061 KrDZTo1011
Prezentacja Patrycja Widełka 182061 KrDZTo1011

2 Plan prezentacji: Ćwiczenie 1 Ćwiczenie 2 Ćwiczenie 3 Ćwiczenie 4

3 Ćwiczenie 1 W tym ćwiczeniu opisałam cały swój życiorys oraz najważniejsze informacje z mojego życia. Opis ten zrobiłam w notatniku a później poprzez TCM udostępniłam go w sieci.

4 Ćwiczenie 2 Na zajęciach drugich korzystałam z życiorysu, który zrobiłam na poprzednich zajęciach i zapisałam w notatniku. Na tych ćwiczeniach bowiem musiałam zapisać go w formacie PDF.

5 Ćwiczenie 3 W tym ćwiczeniu napisałam wzory i reakcje chemiczne oraz wykonywałam rysunek inżynierski. To wszystko zrobiłam w programie WORD. Całość zapisywałam w formacie PDF.

6 Ćwiczenie 4 W tym ćwiczeniu w programie Exel zrobiłam listę obecności wszystkich osób z grupy Dodatkowo podzieliłam ją podgrupy: 1011a oraz 1011b. Następnie zrobiłam wykres funkcji kwadratowej.

7 Ćwiczenie 5 Ćwiczenie 5 polegało na wykonaniu listy płac również w programie Exel. Do tego używałam odpowiednich funkcji, tzw. komend. Następnie wszystko przedstawiłam na wykresie kołowym.

8 Życiorys Życiorys Urodziłam się 22 lipca 1994 w Brzesku. Moimi rodzicami są Marzena i Piotr. W wieku pięciu lat poszłam po raz pierwszy do przedszkola. Tam poznałam swoje pierwsze koleżanki i kolegów. W przedszkolu nauczyłam się pisać i czytać, było też dużo czasu na gry i zabawę z nowymi znajomymi. We wrześniu 2001 roku zaczęłam naukę w Publicznej Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej. Miałam juz dużo więcej nauki. Zapisałam się na rożne dodatkowe kolka zainteresować m.in. kolo teatralne i kolo taneczne. Dużo czasu spędziłam na nauce rożnych ról na występy. Bardzo lubiłam występować na akademiach szkolnych. Często tez jeździliśmy na spektakle do innych szkol a nawet do Domu Dziecka. W tańcu zasłynęłam jednak bardziej niż w mini aktorstwie. Nasza grupa taneczna jeździła po całej Małopolsce a nawet za granice naszego kraju m.in. do Hiszpanii i na Ukrainę. Była to okazja do poznania nowych ludzi, kultury innych państw oraz poprawę języka angielskiego, w którym musiałam się porozumieć. Z niektórymi bardzo długo utrzymywałam kontakt. W tym czasie zdobyłam kilka osiągnięć naukowych, np. z konkursów matematycznych. Po pięknych chwilach spędzonych w Szkole Podstawowej rozpoczęłam naukę w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Brzesku. Tam rozwijałam moje umiejętności matematyczne, zapisałam się także do chory, niestety z kółkiem tanecznym musiałam się pożegnać przez brak czasu, czego do tej pory bardzo żałuję. Cale gimnazjum pilnie się uczyłam, żeby zdać dobrze egzamin gimnazjalny. Miałam bowiem duże plany z moja przyszłością. W tej szkole poznałam dużo ciekawych ludzi, swoja pierwsza miłość, przeżyłam pierwsze dyskoteki. Ten czas wspominam bardzo przyjemnie. Po napisaniu juz egzaminu poszłam do Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku o kierunku prawniczym. Miałam bardzo dużo nauki z historii i wiedzy o społeczeństwie. W tej klasie miałam również rozszerzony język angielski. Był to bardzo ciężki kierunek, ale dawałam sobie świetnie rade. Maturę zdałam dobrze, jednak w trzeciej klasie liceum przyszedł czas na bardzo trudny wybór związany z kierunkiem studiów. Po napisaniu matury stwierdziłam ze prawo jest dla mnie i planowałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Długo myślałam nad kierunkiem. Rozmyślałam nad Międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi a także nad Finansami ale ostatecznie mój bór padł na Towaroznawstwo. Mimo ze bardzo obawiałam się chemii to uważam ze to była najważniejsza decyzja w moim życiu a za razem najlepsza, gdyż bardzo jestem zadowolona. Po studiach inżynierskich planuje znaleźć prace w zawodzie i rozpoczęcie studiów zaocznych. Patrycja Widełka Nr Indeksu r godz. 11:20

9 Życiorys jako PDF Patrycja Widełka 13.03.2014r godz. 11:20 Życiorys
Urodziłam się 22 lipca 1994 w Brzesku. Moimi rodzicami są Marzena i Piotr. W wieku pięciu lat poszłam po raz pierwszy do przedszkola. Tam poznałam swoje pierwsze koleżanki i kolegów. W przedszkolu nauczyłam się pisać i czytać, było też dużo czasu na gry i zabawę z nowymi znajomymi. We wrześniu 2001 roku zaczęłam naukę w Publicznej Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej. Miałam juz dużo więcej nauki. Zapisałam się na rożne dodatkowe kolka zainteresować m.in. kolo teatralne i kolo taneczne. Dużo czasu spędziłam na nauce rożnych ról na występy. Bardzo lubiłam występować na akademiach szkolnych. Często tez jeździliśmy na spektakle do innych szkol a nawet do Domu Dziecka. W tańcu zasłynęłam jednak bardziej niż w mini aktorstwie. Nasza grupa taneczna jeździła po całej Małopolsce a nawet za granice naszego kraju m.in. do Hiszpanii i na Ukrainę. Była to okazja do poznania nowych ludzi, kultury innych państw oraz poprawę języka angielskiego, w którym musiałam się porozumieć. Z niektórymi bardzo długo utrzymywałam kontakt. W tym czasie zdobyłam kilka osiągnięć naukowych, np. z konkursów matematycznych. Po pięknych chwilach spędzonych w Szkole Podstawowej rozpoczęłam naukę w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Brzesku. Tam rozwijałam moje umiejętności matematyczne, zapisałam się także do chory, niestety z kółkiem tanecznym musiałam się pożegnać przez brak czasu, czego do tej pory bardzo żałuję. Cale gimnazjum pilnie się uczyłam, żeby zdać dobrze egzamin gimnazjalny. Miałam bowiem duże plany z moja przyszłością. W tej szkole poznałam dużo ciekawych ludzi, swoja pierwsza miłoć, przeżyłam pierwsze dyskoteki. Ten czas wspominam bardzo przyjemnie. Po napisaniu juz egzaminu poszłam do Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Brzesku o kierunku prawniczym. Miałam bardzo dużo nauki z historii i wiedzy o społeczeństwie. W tej klasie miałam również rozszerzony język angielski. Był to bardzo ciężki kierunek, ale dawałam sobie świetnie rade. Maturę zdałam dobrze, jednak w trzeciej klasie liceum przyszedł czas na bardzo trudny wybór związany z kierunkiem studiów. Po napisaniu matury stwierdziłam ze prawo jest dla mnie i planowałam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Długo myślałam nad kierunkiem. Rozmyślałam nad Międzynarodowymi stosunkami gospodarczymi a także nad Finansami ale ostatecznie mój bór padł na Towaroznawstwo. Mimo ze bardzo obawiałam się chemii to uważam ze to była najważniejsza decyzja w moim życiu a za razem najlepsza, gdyż bardzo jestem zadowolona. Po studiach inżynierskich planuje znaleźć prace w zawodzie i rozpoczęcie studiów zaocznych.

10 Ćwiczenie 3

11 Wykres funkcji i lista obecności:

12 Wykres:


Pobierz ppt "Patrycja Widełka KrDZTo1011"

Podobne prezentacje


Reklamy Google