Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

23.11.2014-13.12.2014 Mobilność techników CE SZANSA szansą na dobry początek kariery zawodowej „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "23.11.2014-13.12.2014 Mobilność techników CE SZANSA szansą na dobry początek kariery zawodowej „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się."— Zapis prezentacji:

1 23.11.2014-13.12.2014 Mobilność techników CE SZANSA szansą na dobry początek kariery zawodowej „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” - działanie 3.4.2 POKL realizowany na zasadach programu Leonardo da Vinci – staże. HISZPANIA-Granada

2 *Granada Miasto w płd. Hiszpanii, w dolinie rzeki Genil w Górach Betyckich, 271 tys. mieszkańców. Stolica prowincji Grenada, w regionie Andaluzja. Ośrodek handlowy, przemysłowy i kulturalny. Jedna z najważniejszych miejscowości turystycznych w Hiszpanii, słynna z pięknego położenia, licznych zabytków i niezapom Sol, oddalonym o ok. 70 km.

3 Uczestnicy projektu -Łukasz Sobera -Wojciech Pawłowski -Robert Muzyka -Przemysław Kielka -Sebastian Golus -Adam Ratajczyk -Artur Ratajczyk -Artur Kruczek -Samuel Pawlas -Roman Adamczyk

4 Praktyki

5

6 Podstawowym celem praktyki zawodowej było nabycie umiejętności praktycznych, uzupełniających i pogłębiających wiedzę.

7 Wycieczki Academia Cordoba Zorganizowała nam wycieczki do: -Cordoby, -Sewilli, -Malagi, -Oraz po GRANADZIE.

8 CORDOBA Miasto w południowej HIszpanii, nad rzeką Gwadlkiwir, stolica w prowincji Kordoba.

9 Sewilla Czwarte pod względem wielkości miasto Hiszpanii, nad Gwadalkiwirem połączone żeglownymi kanałami z Atlantykiem.

10 Malaga Miasto położone nad Morzem Śródziemnym, 558 tys. Mieszkańców. Ośrodek przemysłu chemicznego, włókienniczego i cementowego. Dzięki łagodnemu klimatowi uprawia się tam pomarańcze, banany, figi, bawełnę, trzcinę cukrową oraz winorośl.

11 Granada 271 tyś. Mieszkańców. Jedna z najważniejszych miejscowości turystycznych w Hiszpanii, słynna z pięknego położenia, licznych zabytków i niezapomnianych krajobrazów.

12 Granada

13

14 La Alhambra

15 13.12.2014- POWRÓT Nasz pobyt w Hiszpanii minął bardzo szybko. W tym czasie bardzo zżyliśmy się z naszymi opiekunami i osobami z najbliższego otoczenia. Po trzech tygodniach praktyk i pobytu w Hiszpanii wszyscy szczęśliwi i z uśmiechem na twarzy wrócili do naszych domów z nowymi doświadczeniami. Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu EFS POKL


Pobierz ppt "23.11.2014-13.12.2014 Mobilność techników CE SZANSA szansą na dobry początek kariery zawodowej „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się."

Podobne prezentacje


Reklamy Google