Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DLACZEGO WARTO ZAPROSIĆ NAS NA PAŃSTWA IMPREZĘ ? „Podczas Offsesji zagrali tak, że troszkę mi pospadały buty i różne rzeczy działy się z moją garderobą.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DLACZEGO WARTO ZAPROSIĆ NAS NA PAŃSTWA IMPREZĘ ? „Podczas Offsesji zagrali tak, że troszkę mi pospadały buty i różne rzeczy działy się z moją garderobą."— Zapis prezentacji:

1

2 DLACZEGO WARTO ZAPROSIĆ NAS NA PAŃSTWA IMPREZĘ ? „Podczas Offsesji zagrali tak, że troszkę mi pospadały buty i różne rzeczy działy się z moją garderobą (...) To cztery chodzące ładowarki do baterii.” Piotr Stelmach (dziennikarz muzyczny radiowej Trójki) „Mają fajną młodzieńczą energię i entuzjazm. Są zespoły, które mają kopa, ale jest pewna bariera umiejętności, która jest konieczna. A u nich spotkało się jedno i drugie.” Piotr Metz (dyrektor muzyczny Radia Kraków) „Wreszcie band, którego członkowie potrafią śpiewać chórki. Prawdziwe wokalne zgranie. Trudne harmonie - to przecież nie są proste rzeczy. Robicie to znakomicie!” Adam Sztaba (polski kompozytor; juror programu Must Be The Music)

3 POSŁUCHAJCIE NAS! http://www.youtube.com/watch?v=Q1DO8ItAEDQ autorska piosenka I Follow You Girl https://www.youtube.com/watch?v=UCtt4NR8dk8 autorska piosenka With You By My Side https://www.youtube.com/watch?v=fBUlcsIHl7o autorska piosenka Lost The Way

4 NASZE SUKCESY

5 JESTEŚMY PÓŁFINALISTAMI PROGRAMU MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA! http://www.youtube.com/watch?v=uHy Hag3q0sA ZOBACZ NASZ WYSTĘP!

6 ma na swoim koncie następujące sukcesy: finaliści konkursu Skoda Auto Muzyka – 1. miejsce w rankingu 4 jurorów (Wojciech Waglewski, Piotr Metz, Piotr Stelmach i Andrzej Smolik) dwa koncerty na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej - podczas pierwszego z nich, transmitowanego w audycji Piotra Stelmacha na antenie Radiowej Trójki występ w charakterze gwiazdy na V Ogólnopolskim Festiwalu Beatlemania (filmowanym przez BBC London) finaliści T-Mobile Zrób Głośniej, faworyci Wojtka Olszaka i Marka Radulego finaliści Pepsi Rock Battlefield 2012, koncerty w prestiżowym Hard Rock Cafe

7

8 OFERTA The Rookles na koncertach wykonuje własny repertuar zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim. Ponadto nie brakuje też największych hitów zespołu The Beatles oraz prawdziwej ROCK’N’ROLLOWEJ klasyki! Zespół równie gorąco przyjmowany jest w klubach, jak i podczas imprez plenerowych oraz imprez okolicznościowych. KONCERTY // PROJECT MENAGER: Michalina Okońska Jake Vision Sp. z o. o. Mobile: 531 741 156 michalina.okonska@jake-vision.pl

9


Pobierz ppt "DLACZEGO WARTO ZAPROSIĆ NAS NA PAŃSTWA IMPREZĘ ? „Podczas Offsesji zagrali tak, że troszkę mi pospadały buty i różne rzeczy działy się z moją garderobą."

Podobne prezentacje


Reklamy Google