Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kto to powiedział?. „Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi” A.Matka Teresa z Kalkuty, B.Forrest Gump, C.Jan Paweł II, D.Maria.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kto to powiedział?. „Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi” A.Matka Teresa z Kalkuty, B.Forrest Gump, C.Jan Paweł II, D.Maria."— Zapis prezentacji:

1 Kto to powiedział?

2 „Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi” A.Matka Teresa z Kalkuty, B.Forrest Gump, C.Jan Paweł II, D.Maria Skłodowska – Curie.

3 „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” A.Lis z „Małego Księcia”, B.Jan Paweł II, C.Julia Capuletti, D.Matka Teresa z Kalkuty.

4 „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innym” A.Mały Książę, B.Romeo Monteki, C.Adam Mickiewicz, D.Jan Paweł II.

5 „Niczego w życiu nie należy się bać. Trzeba to tylko zrozumieć.” A.Maria Skłodowska – Curie, B.Jan Paweł II, C.Adam Mickiewicz, D.Papkin.

6 „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj” A.Mały Książę, B.Jan Paweł II, C.Ks. Jerzy Popiełuszko, D.Matka Teresa z Kalkuty.

7 „Myślę, więc jestem” A.Czesław Miłosz, B.Adam Mickiewicz, C.Platon, D.Kartezjusz.

8 „Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby” A.Klara z „Zemsty”, B.Julia Capuletti, C.Róża z „Małego Księcia”, D.Jagienka z „Krzyżaków”.

9 „Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać” A.Juliusz Słowacki, B.Ernest Hemingway, C.Czesław Miłosz, D.Jan Paweł II.

10 „Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba Podnoszą z ziemi przez uszanowanie Dla darów Nieba.... Tęskno mi, Panie...” A.Adam Mickiewicz, B.Juliusz Słowacki, C.Cyprian Kamil Norwid, D.Jan Paweł II.

11 „Miej serce i patrzaj w serce” A.Adam Mickiewicz, B.Jan Kochanowski, C.Juliusz Słowacki, D.Matka Teresa z Kalkuty.


Pobierz ppt "Kto to powiedział?. „Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi” A.Matka Teresa z Kalkuty, B.Forrest Gump, C.Jan Paweł II, D.Maria."

Podobne prezentacje


Reklamy Google