Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jesteśmy przedszkolem publicznym, które znajduje się w dużym, przemysłowym mieście – Sosnowcu. To herb naszego miasta … … a to jego flaga.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jesteśmy przedszkolem publicznym, które znajduje się w dużym, przemysłowym mieście – Sosnowcu. To herb naszego miasta … … a to jego flaga."— Zapis prezentacji:

1

2 Jesteśmy przedszkolem publicznym, które znajduje się w dużym, przemysłowym mieście – Sosnowcu. To herb naszego miasta … … a to jego flaga.

3 Nasze miasto położone jest w południowej części Polski. Sosnowiec

4 NASZE MIASTO NA FOTOGRAFIACH dniem ….

5 i nocą…

6 NASZE PRZEDSZKOLE

7 KILKA SŁÓW O NAS….  Do naszego Przedszkola uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Przedszkole posiada 6 oddziałów.  Wszyscy nasi nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe.  Budynek przedszkolny znajduje się na terenie osiedla w pobliżu działek i lasku. Przedszkole posiada ciekawie zagospodarowany duży ogród.  Współpracujemy z wieloma placówkami i instytucjami na terenie naszego kraju.

8 Umożliwiamy dzieciom wszechstronny rozwój wszechstronny rozwój poprzez różnorodne metody i formy pracy… realizujemy metodę wczesnej nauki czytania … zaletą naszego Przedszkola jest nauczanie w oparciu o programy autorskie naszych nauczycieli, tworzone na potrzeby naszych wychowanków. We wszystkich grupach wiekowych realizujemy metodę wczesnej nauki czytania.

9 Bogato wyposażona pracownia komputerowa pozwala na rozwój umiejętności informatycznych dzieci od najmłodszych lat oraz zapewnia możliwość nawiązywania kontaktów międzynarodowych. … koło komputerowe …

10 … plastyczne. Dzięki nim dzieci mogą prezentować się w środowisku lokalnym i krajowym, odnosząc przy tym szereg sukcesów.

11 KONTAKT: Przedszkole Miejskie Nr 54 ul. Kalinowa 115 a 41 – 208 Sosnowiec e-mail: e-mail: p54@sosnowiec.edu.pl Tel. Tel. 0048 032 299 20 21 Fax. Fax. 0048 032 299 20 21 w 30


Pobierz ppt "Jesteśmy przedszkolem publicznym, które znajduje się w dużym, przemysłowym mieście – Sosnowcu. To herb naszego miasta … … a to jego flaga."

Podobne prezentacje


Reklamy Google