Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Informatyka Stosowana – ROK III

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Informatyka Stosowana – ROK III"— Zapis prezentacji:

1 Informatyka Stosowana – ROK III
Internet Engineering Informatyka Stosowana – ROK III Laboratoria mgr inż. Krzysztof Bzowski

2 Krzysztof Bzowski kbzowski@agh.edu.pl Tel. +12 6172615 B5 / 605

3 Zasady zaliczenia laboratoriów
Zajęcia mają charakter laboratoryjno-projektowy Student kontynuuje projekt rozpoczęty w zeszłym semestrze w ramach inżynierii internetu i wzbogaca go o funkcjonalność (i nowe technologie) na kolejnych zajęciach Student może rozpocząć nowy projekt. Cała funkcjonalność projektu planowa jest z góry przez studenta (na 2 zajęciach) Student ma obowiązek wywiązania się z postawionych sobie planów Postęp w projektach oceniany jest na każdych zajęciach wg. przyjętego harmonogramu Dodatkowe funkcjonalności mogą być narzucone przez prowadzącego Projekty są jednoosobowe Zajęcia rozpoczną się prezentacją aktualnego stanu projektu po angielsku i nakreślenia planu prac.

4 Zasady oceniania Prezentacja z projektu + plan pracy Postęp w projekcie i realizacja przyjętego planu, ostatecznie wywiązanie się z planu ( + lub - ) Obecność na zajęciach

5 Następne zajęcia Przygotować prezentację o swoim dotychczasowym projekcie (język angielski) lub jakimkolwiek innym (własnym) związanym z programowaniem. Prezentacje będą wygłaszane na zajęciach i będą oceniane. W prezentacji powinien znaleźć się opis obecnej funkcjonalności i spis 10 nowych funkcjonalności (konkretnych) które będą realizowane w ramach laboratorium.


Pobierz ppt "Informatyka Stosowana – ROK III"

Podobne prezentacje


Reklamy Google