Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej i rachunkowości MSSF/MSR Wprowadzenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej i rachunkowości MSSF/MSR Wprowadzenie."— Zapis prezentacji:

1 Międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej i rachunkowości MSSF/MSR Wprowadzenie

2 Kontakt O Strona internetowa: http://coin.wne.uw.edu.pl/msylwestrzakhttp://coin.wne.uw.edu.pl/msylwestrzak; O Mail: msylwestrzak@wne.uw.edu.pl;msylwestrzak@wne.uw.edu.pl O Dyżur: termin podany w trzecim tygodniu semestru.

3 Zasady zaliczenia O Obecność na zajęciach; O Przygotowanie prezentacji na zajęcia nt. wybranego MSSF/MSR; O Praca w grupach polegająca na rozwiązywaniu zadań; O Kolokwium.

4 Zasady zaliczenia – obecności Obecność nieobowiązkowa – poza pewnymi wyjątkami; Obecność obowiązkowa na: O prezentacji wybranego standardu; O pracach grupowych; O KOLOKWIUM.

5 Zasady zaliczenia – prezentacja O Każda prezentacja przygotowywana jest w max 2-osobowych grupach (w zależności od wybranego standardu); O Prezentacja musi być przedstawiona w podanym terminie; O Prezentacje należy wysłać najpóźniej do soboty przed terminem wystąpienia.

6 Zasady zaliczenia – praca w grupach O Praca w grupach max 4–osobowych; O Grupa musi wybrać koordynatora; O Skład grupy jest stały podczas całego semestru; O Liczba prac grupowych: 5.

7 Zasady zaliczenia - kolokwium O Termin kolokwium – ostatnie zajęcia tzn. 08.06.2015; O Forma zaliczenia: test jednokrotnego wyboru; O Test będzie złożony z 20-30 pytań.

8 Udział procentowy O Prezentacja – 20%; O Praca w grupach – 40%; O Kolokwium – 40%.

9 Punktacja Uzyskany wynik końcowyOcena Poniżej 3,02 <3,0 – 3,25)3 <3,25 – 3,75)3,5 <3,75 – 4,25)4 <4,25 – 4,75)4,5 Powyżej 4,755


Pobierz ppt "Międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej i rachunkowości MSSF/MSR Wprowadzenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google