Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Unikalny pakiet reklamowy

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Unikalny pakiet reklamowy"— Zapis prezentacji:

1

2 Unikalny pakiet reklamowy
Pakiet reklamowy Garden – ogród po angielsku & Zielonyogródek.pl, To unikalne połączenie dwóch kanałów komunikacji: prasy i Internetu. Pozwala na dotarcie do osób zainteresowanych projektowaniem, zakładaniem i utrzymaniem ogrodów oraz pielęgnacją zieleni, projektantów ogrodów i architektów krajobrazu. W ramach oferty dostępne są różne warianty i formy reklamowe, a także niestandardowe rozwiązania brandingowe.

3 Unikalny pakiet reklamowy
Pakiet Garden powstał z myślą o tych Reklamodawcach, których potencjalnymi klientami są osoby zainteresowane: narzędziami i sprzętem ogrodowym meblami ogrodowymi architekturą krajobrazu nasionami i sadzonkami roślin oświetleniem ogrodu artykułami dekoracyjnymi/wyposażeniem ogrodu Brytyjski tytuł „Gardeners’ World”, jak przystało na lidera w segmencie pism ogrodniczych, jest ulubionym medium reklamodawców. Zapewne w Polsce będzie podobnie – dwumiesięcznik „Garden – ogród po angielsku” przy nakładzie egzemplarzy i eleganckiej formie edytorskiej to skuteczne i pożądane medium reklamowe klasy premium.

4 Garden – ogród po angielsku
Brytyjski bestseller już w Polsce! Największy brytyjski magazyn premium, w którym wysokiej jakości treści merytoryczne podane są w lifestyle'owej oprawie. Dobry papier, piękne zdjęcia, autorzy - wybitni specjaliści w swych dziedzinach, osobowości telewizyjne w Wielkiej Brytanii, znani także w Polsce. Zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść i atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału Gardeners’ World.

5 Garden – ogród po angielsku

6 Ogród angielski w Polsce

7 Zielonyogrodek.pl Kompendium wiedzy o roślinach ogrodowych, działkowych i domowych. Sekcje: Kącik wypoczynkowy Woda w ogrodzie Zieleń Nawierzchnie, oświetlenia

8 Zielonyogrodek.pl UU: PV:

9 Wizualizer Wizualizacja, krok pierwszy

10 Wizualizer Wizualizacja, krok drugi

11 Patron sekcji lub serwisu
Wizualizacja, krok pierwszy

12 Hasła linkujące Wizualizacja

13 Zapraszamy do współpracy


Pobierz ppt "Unikalny pakiet reklamowy"

Podobne prezentacje


Reklamy Google