Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spis treści Wave Freestyle Super Cross Lista najlepszych windsurferów w wave, freestyle i superX Deska windsurfingowa Żagiel Ubiór.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spis treści Wave Freestyle Super Cross Lista najlepszych windsurferów w wave, freestyle i superX Deska windsurfingowa Żagiel Ubiór."— Zapis prezentacji:

1

2 Spis treści Wave Freestyle Super Cross Lista najlepszych windsurferów w wave, freestyle i superX Deska windsurfingowa Żagiel Ubiór

3 Wave Wave to konkurencja w której liczą się skoki i jazda z falą na której można pokazać tricki płaskowodne wykonywane na falach przy dużym wietrze. Hit trwa zwykle od 8 do 15 minut. frontloopbackloop pushloop

4 Freestyle Freestyle to konkurencja polegająca na pływaniu w wyznaczonym wcześniej polu i wykonywaniu jak najtrudniejszych tricków, które są oceniane przez sędziów. Wszystko odbywa się na płaskiej wodzie. flackaSpock one handed 540 speedloop

5 Super Cross Super Cross (SuperX) to połączenie zwykłego wyścigu z konkurencją freestyle. W wyścigu liczy się czas i ogólne wrażenie. Płynie się między bojami, skacze przez boje ustawione na trasie, wykonuje wyznaczone tricki.

6 Lista najlepszych windsurferów Ricardo campello BRA 111 Kauli seadi BRA 253 Cheo diaz V 34 Daida Moreno H 64 Iballa Moreno E 63 Karin Jaggi Z 14

7 Deska windsurfingowa Deski windsurfingowe są dopasowywane pod względem wagi danego człowieka. Ich kształt zależy od tego czy deska jest wave’owa czy freestyle’owa.

8 Żagiel windsurfingowy Żagiel jest dopasowywany na podstawie wagi danego człowieka i siły wiatru. Składa się z brytów połączonych listwami.

9 Ubiór lycra kask pianka trapez buty rękawiczki


Pobierz ppt "Spis treści Wave Freestyle Super Cross Lista najlepszych windsurferów w wave, freestyle i superX Deska windsurfingowa Żagiel Ubiór."

Podobne prezentacje


Reklamy Google