Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BEZPIECZNY INTERNET  Co robi ć ?  Czego nie robi ć ?  Jak by ć bezpiecznym?  Tego wszystkiego oraz innych rzeczy dowiecie si ę tutaj.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BEZPIECZNY INTERNET  Co robi ć ?  Czego nie robi ć ?  Jak by ć bezpiecznym?  Tego wszystkiego oraz innych rzeczy dowiecie si ę tutaj."— Zapis prezentacji:

1

2 BEZPIECZNY INTERNET  Co robi ć ?  Czego nie robi ć ?  Jak by ć bezpiecznym?  Tego wszystkiego oraz innych rzeczy dowiecie si ę tutaj.

3 PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE I SERWISY  Z portali społecznościowych i serwisów korzysta wiele z nas, ale czy wszystko o nich wiemy? Co można robić, a czego nie robić ?

4 FACEBOOK  Aby być bezpiecznym należy zapraszać osoby, które znasz.  Ustawić profil na prywatny.  Nie podawać haseł znajomym.  Nie grozić i nie wyzywać innych.

5 YOUTUBE Co można robić?Czego nie robić? Zakładać konta i kanały. Wstawiać niekulturalne komentarze. Subskrybować innych. Grozić innym w komentarzach Wstawiać komentarze. Wstawiać filmy pornograficzne. Wrzucać filmy (nawet z przemocą) Łamać regulamin.

6 POCZTA I OGÓLNIE.  Gmail, wp, onet. Wszystko to jest pocztą. Czego nie wysyłać, a czego nie robić w miejscach publicznych?

7  Nie wysyłaj z poczty żadnych gróźb, bo można namierzyć ciebie nawet po zmienionym ip twojego komputera.  Gdy ktoś Ci grozi powiedz to zaufanej osobie dorosłej, albo zadzwoń: 800100100 POCZTA I OGÓLNIE  Nigdy nie zapamiętuj haseł w miejscach publicznych, bo inna osoba może zabawić się twoim kosztem np. Kupić na allegro telewizor (z twojego konta).

8 JESZCZE PLAKAT…


Pobierz ppt "BEZPIECZNY INTERNET  Co robi ć ?  Czego nie robi ć ?  Jak by ć bezpiecznym?  Tego wszystkiego oraz innych rzeczy dowiecie si ę tutaj."

Podobne prezentacje


Reklamy Google