Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

S ZCZOTKA, PASTA, KUBEK, CIEPŁA WODA, TAK SIĘ ZACZYNA NASZA PRZYGODA...

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "S ZCZOTKA, PASTA, KUBEK, CIEPŁA WODA, TAK SIĘ ZACZYNA NASZA PRZYGODA..."— Zapis prezentacji:

1

2 S ZCZOTKA, PASTA, KUBEK, CIEPŁA WODA, TAK SIĘ ZACZYNA NASZA PRZYGODA...

3 W SZYSTKIE DZIECI CHĘTNIE ZAPRZYJAŹNIŁY SIĘ Z P ASTUSIAMI. B ILLY, L ILLY, M ILKY, S ZCZOTKUŚ I B ARNEY TOWARZYSZYŁY NAM PODCZAS ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z ZAKRESU PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ DLA NAJMŁODSZYCH.

4 R OBACZKA P RÓCHNIACZKA PRZEDSZKOLACY TEŻ POZNALI, LECZ SIĘ Z NIM ZAPRZYJAŹNIAĆ NIE ZAMIERZALI.

5 S KĄD SIĘ BIORĄ ZĘBY ? D O CZEGO SĄ NAM POTRZEBNE ? I LE MLECZAKÓW MAMY I DLACZEGO O NIE DBAMY ? W SZYSCY JUŻ WIEDZĄ, ŻE NA STAŁE I ZDROWE ZĄBKI CZEKAMY.

6 P RZEGANIAMY R OBACZKA P RÓCHNIACZKA PODCZAS ZABAWY RUCHOWEJ. J UŻ WIEMY, ZE ZĘBY NALEŻY MYĆ RANO I WIECZOREM, PRZED PÓJŚCIEM SPAĆ. G DY MYJEMY ZĘBY, MUSIMY TO ROBIĆ DOKŁADNIE I PRZEZ OKOŁO 2-3 MINUTY. P AMIĘTAMY O WSZYSTKICH ZĘBACH !

7

8 J AK PRAWIDŁOWO SZCZOTKOWAĆ ZĘBY ? C ZY POWINNIŚMY WYMIENIAĆ NASZE SZCZOTECZKI ? C O DZIEJE SIĘ ZE SZCZOTECZKĄ, GDY ZAPOMNIMY O JEJ WYMIANIE ? J AK CZĘSTO POWINNIŚMY WYMIENIAĆ SZCZOTECZKĘ DO ZĘBÓW ? N A TE PYTANIA KAŻDY NASZ PRZEDSZKOLAK JUŻ ODPOWIEDŹ ZNA, PO POSIŁKACH SZCZOTKUJE ZĘBY, W TEN SPOSÓB O NIE DBA.

9

10

11

12 P ODCZAS ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH Z A KADEMII A QUAFRESH BAWILIŚMY SIĘ, ŚPIEWALIŚMY PIOSENKI, WYKONYWALIŚMY PRACE PLASTYCZNE. U CZYLIŚMY SIĘ JAK PRAWIDŁOWO MYĆ ZĘBY, POZNAWALIŚMY TECHNIKI ICH SZCZOTKOWANIA ORAZ DOWIEDZIELIŚMY SIĘ DLACZEGO MYCIE ZĘBÓW JEST TAKIE WAŻNE.

13

14

15

16

17 N A ZAJĘCIACH CODZIENNIE ZDOBYWALIŚMY NOWE SPRAWNOŚCI. Z RADOŚCIĄ PRZYGOTOWYWALIŚMY SIĘ DO POBICIA REKORDU G UINNESSA.

18

19 Ż EBY ZĘBY BYŁY MOCNE, MLEKO PIJ I JEDZ OWOCE. Ż EBY PIĘKNY UŚMIECH BYŁ PO JEDZENIU ZĄBKI MYJ !

20

21

22

23 T ROSZCZYMY SIĘ O N ASZE ZĄBKI, CZĘSTO ODWIEDZAMY GABINET STOMATOLOGICZNY, NIE BOIMY SIĘ DENTYSTY !!!

24

25

26 D ZIEŃ DO KTÓREGO WSZYSCY SIĘ PRZYGOTOWYWALIŚMY ! 30 WRZEŚNIA 2014 O GODZINIE 12:00 NASZE PRZEDSZKOLE WZIĘŁO UDZIAŁ W USTANOWIENIU R EKORDU G UINNESSA W NAJWIĘKSZEJ LICZBIE OSÓB MYJĄCYCH ZĘBY W TYM SAMYM CZASIE W CAŁEJ P OLSCE.

27

28

29

30 P ANI TEŻ SIĘ DO NAS DOŁĄCZYŁA I RAZEM Z DZIEĆMI ZĄBKI MYŁA.

31 S ZCZOTKO, SZCZOTKO, HEJ SZCZOTECZKO, O, O, O ! Z ATAŃCZ Z NAMI, TAK W KÓŁECZKO, O, O, O ! W PRAWO, W LEWO, W LEWO, W PRAWO, O, O, O ! P O JEDZENIU KRĘĆ SIĘ ŻWAWO, O, O, O !

32

33

34

35

36

37 W SZYSCY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKALIŚMY NA INFORMACJE, CZY R EKORD G UINNESSA ZOSTAŁ POBITY ? P O GODZINIE 12:30 OTRZYMALIŚMY WIADOMOŚĆ, ŻE REKORD ZOSTAŁ USTANOWIONY. ZĄBKI SZCZOTKOWAŁO W TYM SAMYM CZASIE 313328 DZIECI. BRAWO, BRAWO, BRAWO PRZEDSZKOLACY!!!

38 B O TO BARDZO WAŻNA RZECZ, ŻEBY ZDROWE ZĘBY MIEĆ !!!

39 D ZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I POZDRAWIAMY Z PRZEDSZKOLA M AŁYCH O DKRYWCÓW W S KIERNIEWICACH. P REZENTACJĘ PRZYGOTOWAŁA A NETA S UPERA


Pobierz ppt "S ZCZOTKA, PASTA, KUBEK, CIEPŁA WODA, TAK SIĘ ZACZYNA NASZA PRZYGODA..."

Podobne prezentacje


Reklamy Google