Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Fundacja Pokonać Alergię www.PokonacAlergie.org. Chcemy rozwijać projekt Ala nie ma kota... Twój głos może nam w tym pomóc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Fundacja Pokonać Alergię www.PokonacAlergie.org. Chcemy rozwijać projekt Ala nie ma kota... Twój głos może nam w tym pomóc."— Zapis prezentacji:

1 Fundacja Pokonać Alergię www.PokonacAlergie.org

2 Chcemy rozwijać projekt Ala nie ma kota... Twój głos może nam w tym pomóc.

3 Dlaczego Ala nie ma kota?... bo ma ALERGIĘ!

4 Nasz główny cel to pomoc rodzicom małych alergików. Chcemy, aby dzięki akcji mogli oni lepiej zrozumieć chorobę swoich dzieci, a także uzyskać informacje dotyczące skutecznych sposobów zapobiegania i leczenia alergii. O projekcie Ala nie ma kota...:

5 Co zrobiliśmy do tej pory: Nawiązaliśmy kontakty ze żłobkami w Krakowie. Odbyliśmy rozmowy z właścicielami placówek informując, jaki jest cel naszej akcji. W placówkach, które wykazały zainteresowanie odbyły się spotkania informacyjne z personelem i rodzicami. Rozdaliśmy materiały informacyjne. Publikujemy ważne informacje na naszej stronie internetowej.

6 www. PokonacAlergie.org

7 O projekcie Ala nie ma kota...: Nasze dotychczasowe działania spotkały się z dużym zainteresowaniem. Przeprowadzona akcja sondażowa pokazała, że zapotrzebowanie społeczne na taką inicjatywę jest bardzo duże.

8 O projekcie Ala nie ma kota...: Co chcemy jeszcze zrobić: Planujemy na większą skalę kontynuować współpracę ze żłobkami. Rozszerzyć akcję na przedszkola w Krakowie i okolicach. Docelowo chcemy zaangażować do naszych działań specjalistów: lekarzy pediatrów i alergologów, a także psychologów.

9 O projekcie Ala nie ma kota...: Ponadto wszyscy wiemy, jak ważna jest pierwsza pomoc przedmedyczna. Czy wszyscy potrafimy jej udzielić? Czy potrafimy jej prawidłowo udzielić małemu dziecku zanim pojawi się lekarz? Dlatego chcemy, aby spotkaniom towarzyszył kurs udzielania dzieciom pierwszej pomocy przedmedycznej.

10 Dziękujemy za zapoznanie się z materiałami. Prosimy o zagłosowanie na naszą inicjatywę. Twój głos jest dla nas bardzo cenny!

11 Fundacja Pokonać Alergię www.PokonacAlergie.org https://www.facebook.com/pokonacalergie Numer KRS Fundacji: 0000372567, REGON: 340854598, NIP: 879-26-49-386 Adres: ul. Poziomkowa 18, 87-123 Głogowo, woj. kujawsko-pomorskie Zarząd Fundacji: Dr Danuta Gutowska-Owsiak – prezes Dr Marta Ewa Polak – wiceprezes


Pobierz ppt "Fundacja Pokonać Alergię www.PokonacAlergie.org. Chcemy rozwijać projekt Ala nie ma kota... Twój głos może nam w tym pomóc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google