Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Najważniejsze! Zawartość strony Łukasz Stochniał.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Najważniejsze! Zawartość strony Łukasz Stochniał."— Zapis prezentacji:

1 Najważniejsze! Zawartość strony Łukasz Stochniał

2 Tekst Czcionka szeryfowa czy bezszeryfowa? Czym większy kontrast tym lepiej. Optymalnie czarny tekst na białym tle. TEKST PISANY WIELKIMI LITERAMI CZYTA SIĘ 10% WOLNIEJ.

3

4 Usuń zbędne słowa Pozbycie się słów, których nikt nie ma zamiaru przeczytać ma kilka zalet: - redukuje chaos na stronie; - sprawia, że treści użyteczne są jeszcze bardziej widoczne; - skraca strony, nie trzeba ich przewijać. Zapowiedzi muszą zniknąć! Instrukcje muszą zniknąć!

5 Przykład Celem poniższej ankiety jest dostarczenie informacji, które pomogą nam ulepszyć witrynę i dostosować ją do Twoich potrzeb. Proszę wybrać odpowiedzi, korzystając z list rozwijanych i przycisków opcji znajdujących się poniżej. Wypełnienie ankiety nie powinno zając więcej niż 2-3 minuty. Na końcu ankiety prosimy Cię o podanie swojego nazwiska, adresu i numeru telefonu. Jeśli to zrobisz, będziemy mogli się z Tobą w przyszłości skontaktować i poprosić Cię o wypełnienie kolejnej ankiety. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami dodatkowymi uwagami na temat witryny, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. 84 wyrazy. Pomóżcie nam w udoskonaleniu tej witryny, odpowiadając na poniższe pytania. Wypełnienie ankiety powinno zając 2-3 minuty. UWAGA: Jeśli masz uwagi lub pytania wymagające odpowiedzi, nie korzystaj z tego formularza. Zamiast tego, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta. 41 wyrazów.

6 Przykuj uwagę Nagłówki Śródtytuły Wytłuszczenia Krótkie akapity Punktowanie Dziel na sekcję

7 Nie powtarzaj - odsyłaj Dlaczego nie warto pisać drugi raz tego samego? - Po co robić dwa razy to samo? - Pokazujesz inne strony. - Zatrzymujesz użytkownika na dłużej. Pewnie nie raz zaczytałeś się na Wikipedii

8 PDF na stronie - Ładna kompozycja w stronę. - Poczucie „nowoczesności”. http://www.sbp.pl/wydawnictwa/oferta_wydawnicza

9 Audio i wideo - Korzystaj z innych stron (nie obciążaj własnego serwera). - Wklejaj gotowe treści (nie linkuj).


Pobierz ppt "Najważniejsze! Zawartość strony Łukasz Stochniał."

Podobne prezentacje


Reklamy Google