Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kartka Świąteczna z motywem SKO Styczeń 2013r Z okazji świąt Bożego Narodzenia przeprowadzono konkurs na „Kartkę Świąteczną SKO”. Uczniowie będący członkami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kartka Świąteczna z motywem SKO Styczeń 2013r Z okazji świąt Bożego Narodzenia przeprowadzono konkurs na „Kartkę Świąteczną SKO”. Uczniowie będący członkami."— Zapis prezentacji:

1

2 Kartka Świąteczna z motywem SKO Styczeń 2013r

3 Z okazji świąt Bożego Narodzenia przeprowadzono konkurs na „Kartkę Świąteczną SKO”. Uczniowie będący członkami SKO (głównie z klas IV) wykonali kartki techniką dowolną, które dotyczyły Świąt Bożego Narodzenia i wiązały się tematycznie z SKO. Zwycięzcy to: I miejsce – Patrycja Miśkowiec kl. IV b II miejsce – Dominik Skwarczek kl. IV c III miejsce – Patrycja Puwalska i Magdalena Wydra obie z kl. IV c wyróżnienie – Aleksandra Kłys kl. III a Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.

4

5

6

7

8

9


Pobierz ppt "Kartka Świąteczna z motywem SKO Styczeń 2013r Z okazji świąt Bożego Narodzenia przeprowadzono konkurs na „Kartkę Świąteczną SKO”. Uczniowie będący członkami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google