Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od kilku lat jest emerytem i aktywnym działaczem stowarzyszenia „Nasze Śląskie Podwórko”. Stara się aby wszyscy docenili gołębie. Startuje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od kilku lat jest emerytem i aktywnym działaczem stowarzyszenia „Nasze Śląskie Podwórko”. Stara się aby wszyscy docenili gołębie. Startuje."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10 Od kilku lat jest emerytem i aktywnym działaczem stowarzyszenia „Nasze Śląskie Podwórko”. Stara się aby wszyscy docenili gołębie. Startuje w wyborach aby na każdym podwórku powstał gołębnik

11 Wieloletnia pracownica firmy finansowej. Zawsze sumiennie wykonywująca wydane jej polecenia. Ma małą córeczkę, lecz nie ma czasu się nią zajmować. Startuje w wyborach aby w gminie powstał żłobek.

12 Młody dwudziestojednolatek. Od lat jest zaangażowany w akcje społeczne mające na celu dobro młodzieży, działa w licznych stowarzyszeniach. Bierze udział w wyborach aby w gminie powstało miejsce gdzie młodzież będzie mogła spędzać wolny czas

13

14

15 "Nie jest mi wszystko jedno! Ale nie ma dla mnie politycznej oferty. Politycy - musicie się bardziej postarać. "

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26


Pobierz ppt "Od kilku lat jest emerytem i aktywnym działaczem stowarzyszenia „Nasze Śląskie Podwórko”. Stara się aby wszyscy docenili gołębie. Startuje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google