Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008

2 Oktawia Bielak Nazywam się Oktawia Bielak mam 13 lat. Chodzę do VI kl. Szkoły podstawowej w Dargomyślu. Mam niebieskie oczy, brązowe włosy i piegi na twarzy. Mam dużo koleżanek, z którymi często spędzam wolny czas. Jestem wesołą, szczerą, ale też cichą dziewczyną. Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Lubię się śmiać i wygłupiać. Nie lubię gdy ktoś mi ubliża, wtedy się denerwuję i potrafię być wredna. Najbardziej ranią mnie słowa. Gdy ktoś mnie bardzo zrani to płacze do poduszki. Często kłócę się z siostrą i biję z bratem. Jestem pomocna i uczciwa. Mam wyznaczony cel w życiu, do którego dążę. Lubię grać w piłkę nożną i poznawać nowych ludzi. Jestem nieśmiała. Lubię czytać książki i oglądać ciekawe filmy. Lubię słuchać muzyki. Moją ulubioną piosenką jest ,,Low’’

3 Jestem najgłupszy z najmądrzejszych. Jestem Piotr
Mam lat 13 .Niestety chodzę do kl. VI , która jest po brzegi wypełniona debilami. Spośród 15 nauczycieli lubię 2.

4 RAFAŁ MESJASZ Nazywam się Rafał Mesjasz
Mam 13.lat moja klasa składa się Z ośmiu uczniów chodzę do kl.6 Mieszkam w Dargomyślu lubię oglądać Straszne filmy.

5 Nazywam się Marcin Sadło. Mam 13 lat i mieszkam w Dargomyślu.
Chodzę do szkoły podstawowej w Dargomyślu. Moją wychowawczynią jest Joanna Białek. W mojej klasie jest osiem osób. Interesuje się sportem, a czasami grami komputerowymi. Jeżdżę na zawody sportowe. Lubię słuchać muzyki. Nie na widzę jak mi ktoś rozkazuje, wtedy bardzo jestem zdenerwowany.

6 To są nasze 2 super dziewczyny
Te dziewczyny mają po 13 lat chodzą do mnie do klasy. Zawsze dają spisać zadania. Ta po lewej to Oktawia, a po prawej Karolina

7 Wojciech Skowronek Jestem uczniem 6 kl. Szkoły Podstawowej w Dargomyślu. W naszej klasie jest wesoło. Umiem poprawić humor i rozśmieszyć aż do łez. W klasie słyne z mojego poczucia humoru i pozytywnego myślenia.

8 ALEKSANDRA STĘPNIAK Nazywam się Aleksandra Stępniak mieszkam w Chwarszczanach. Mam 13 lat lubie słuchać muzyki rock takich wykonawców jak: Korn; Slipknot; Fall Out Boy inne. Moje hobby to słuchanie muzyki. Moimi najlepszymi lekcjami są :w- d- ż , religia, polski. matematyka, informatyka, muzyka, plastyka.

9 Karolina Szczepańska Nazywam się Karolina Szczepańska. Mam 13 lat. Jestem osobą przy kości o długich ciemnych włosach. Mam niebieskoszare oczy. Lubię ubierać się modnie. Jestem osobą śmiała i mam bardzo cięty język. Jestem uparta i pyskata. Ludzie często myślą, że oceniam i po wyglądzie. Jestem wstydliwa, przyjazna i koleżeńska. Nie lubię wcześnie wstawać rano do szkoły, ale lubię do niej chodzić ze względu na koleżanki. Często się obrażam. Jak ktoś mi coś przykrego powie ja odpyskuję, ale nie płaczę z tego powodu. Często nie słucham się rodziców. Moją ulubioną potrawą są pierogi. Lubię podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Szybko się denerwuję i jestem wybuchowa. Bardzo nie lubię jak ktoś dokucza mi z powodu wyglądu. Lubię się śmiać i wygłupiać. Jestem wesoła, a jak trzeba to spokojna i rozważna. Jestem także roztrzepana.

10 Mam 13 lat i mieszkam w Dargomyślu.
Wojtek Sadło Mam 13 lat i mieszkam w Dargomyślu.

11 I to by było na tyle...... Dziękujemy za uwagę :-). Życzymy udanych wakacji!


Pobierz ppt "Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008"

Podobne prezentacje


Reklamy Google