Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008 Oktawia Bielak Nazywam się Oktawia Bielak mam 13 lat. Chodzę do VI kl. Szkoły podstawowej w Dargomyślu. Mam niebieskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008 Oktawia Bielak Nazywam się Oktawia Bielak mam 13 lat. Chodzę do VI kl. Szkoły podstawowej w Dargomyślu. Mam niebieskie."— Zapis prezentacji:

1

2 Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008

3 Oktawia Bielak Nazywam się Oktawia Bielak mam 13 lat. Chodzę do VI kl. Szkoły podstawowej w Dargomyślu. Mam niebieskie oczy, brązowe włosy i piegi na twarzy. Mam dużo koleżanek, z którymi często spędzam wolny czas. Jestem wesołą, szczerą, ale też cichą dziewczyną. Nie oceniam ludzi po wyglądzie. Lubię się śmiać i wygłupiać. Nie lubię gdy ktoś mi ubliża, wtedy się denerwuję i potrafię być wredna. Najbardziej ranią mnie słowa. Gdy ktoś mnie bardzo zrani to płacze do poduszki. Często kłócę się z siostrą i biję z bratem. Jestem pomocna i uczciwa. Mam wyznaczony cel w życiu, do którego dążę. Lubię grać w piłkę nożną i poznawać nowych ludzi. Jestem nieśmiała. Lubię czytać książki i oglądać ciekawe filmy. Lubię słuchać muzyki. Moją ulubioną piosenką jest,,Low’’

4 Jestem najgłupszy z najmądrzejszych. Jestem Piotr Mam lat 13.Niestety chodzę do kl. VI, Mam lat 13.Niestety chodzę do kl. VI, która jest po brzegi wypełniona debilami. która jest po brzegi wypełniona debilami. Spośród 15 nauczycieli lubię 2. Spośród 15 nauczycieli lubię 2.

5 RAFAŁ MESJASZ Nazywam się Rafał Mesjasz Mam 13.lat moja klasa składa się Z ośmiu uczniów chodzę do kl.6 Mieszkam w Dargomyślu lubię oglądać Straszne filmy.

6 Marcin Sadło Nazywam się Marcin Sadło. Mam 13 lat i mieszkam w Dargomyślu. Chodzę do szkoły podstawowej w Dargomyślu. Moją wychowawczynią jest Joanna Białek. W mojej klasie jest osiem osób. Interesuje się sportem, a czasami grami komputerowymi. Jeżdżę na zawody sportowe. Lubię słuchać muzyki. Nie na widzę jak mi ktoś rozkazuje, wtedy bardzo jestem zdenerwowany.

7 To są nasze 2 super dziewczyny Te dziewczyny mają po 13 lat chodzą do mnie do klasy. Zawsze dają spisać zadania. Ta po lewej to Oktawia, a po prawej Karolina

8 Wojciech Skowronek Jestem uczniem 6 kl. Szkoły Podstawowej w Dargomyślu. W naszej klasie jest wesoło. Umiem poprawić humor i rozśmieszyć aż do łez. W klasie słyne z mojego poczucia humoru i pozytywnego myślenia.

9 ALEKSANDRA STĘPNIAK Nazywam się Aleksandra Stępniak mieszkam w Chwarszczanach. Mam 13 lat lubie słuchać muzyki rock takich wykonawców jak: Korn; Slipknot; Fall Out Boy inne. Moje hobby to słuchanie muzyki. Moimi najlepszymi lekcjami są :w- d- ż, religia, polski. matematyka, informatyka, muzyka, plastyka.

10 Karolina Szczepańska Nazywam się Karolina Szczepańska. Mam 13 lat. Jestem osobą przy kości o długich ciemnych włosach. Mam niebieskoszare oczy. Lubię ubierać się modnie. Jestem osobą śmiała i mam bardzo cięty język. Jestem uparta i pyskata. Ludzie często myślą, że oceniam i po wyglądzie. Jestem wstydliwa, przyjazna i koleżeńska. Nie lubię wcześnie wstawać rano do szkoły, ale lubię do niej chodzić ze względu na koleżanki. Często się obrażam. Jak ktoś mi coś przykrego powie ja odpyskuję, ale nie płaczę z tego powodu. Często nie słucham się rodziców. Moją ulubioną potrawą są pierogi. Lubię podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Szybko się denerwuję i jestem wybuchowa. Bardzo nie lubię jak ktoś dokucza mi z powodu wyglądu. Lubię się śmiać i wygłupiać. Jestem wesoła, a jak trzeba to spokojna i rozważna. Jestem także roztrzepana. Nazywam się Karolina Szczepańska. Mam 13 lat. Jestem osobą przy kości o długich ciemnych włosach. Mam niebieskoszare oczy. Lubię ubierać się modnie. Jestem osobą śmiała i mam bardzo cięty język. Jestem uparta i pyskata. Ludzie często myślą, że oceniam i po wyglądzie. Jestem wstydliwa, przyjazna i koleżeńska. Nie lubię wcześnie wstawać rano do szkoły, ale lubię do niej chodzić ze względu na koleżanki. Często się obrażam. Jak ktoś mi coś przykrego powie ja odpyskuję, ale nie płaczę z tego powodu. Często nie słucham się rodziców. Moją ulubioną potrawą są pierogi. Lubię podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi. Szybko się denerwuję i jestem wybuchowa. Bardzo nie lubię jak ktoś dokucza mi z powodu wyglądu. Lubię się śmiać i wygłupiać. Jestem wesoła, a jak trzeba to spokojna i rozważna. Jestem także roztrzepana.

11 Wojtek Sadło Mam 13 lat i mieszkam w Dargomyślu.

12 I to by było na tyle...... Dziękujemy za uwagę :-). Życzymy udanych wakacji!


Pobierz ppt "Prezentacja klasy VI r.szk. 2007/2008 Oktawia Bielak Nazywam się Oktawia Bielak mam 13 lat. Chodzę do VI kl. Szkoły podstawowej w Dargomyślu. Mam niebieskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google