Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ANKIE TA Liczba ankietowanych osób: 87 Pytania, na jakie odpowiadali uczniowie trzecich klas gimnazjum: 1. Jak się nazywa nasz aktualny prezydent? 2. Z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ANKIE TA Liczba ankietowanych osób: 87 Pytania, na jakie odpowiadali uczniowie trzecich klas gimnazjum: 1. Jak się nazywa nasz aktualny prezydent? 2. Z."— Zapis prezentacji:

1 ANKIE TA Liczba ankietowanych osób: 87 Pytania, na jakie odpowiadali uczniowie trzecich klas gimnazjum: 1. Jak się nazywa nasz aktualny prezydent? 2. Z jakich izb składa się parlament III RP? 3. Jakie instytucje pełnią w Polsce władze ustawodawcza, wykonawcza i sadownicza? 4. Jakie znasz sposoby na aktywny udział w życiu społecznym (konkretnie chodzi o młodzież)? 5. Jakie widzisz korzyści czy dobre strony w udzielaniu się młodzieży w życiu społecznym? 6. Gdybyś musiał dołączyć do jakiejkolwiek organizacji społecznej (harcerstwo, wolontariat, WOŚP itp.) do jakiej byś dołączył? ? 7. Jak myślisz, dlaczego bardzo mała liczba młodzieży (18-25) chodzi na wybory?

2 PYTANIE 1: Jak nazywa się prezydent III RP? Na to pytanie poprawnie odpowiedziało 95,4% ankietowanych, tj. 83 uczniów spośród 87 PYTANIE 2: Z jakich izb składa się parlament III RP? Poprawnych odpowiedzi udzieliło 68.9% uczniów – 60 na 87 możliwych

3 PYTANIE 3: Jakie instytucje pełnia w Polsce władze ustawodawcza, wykonawcza i sadownicza?

4 PYTANIE 4: Jakie znasz sposoby na aktywny udział w życiu społecznym (konkretnie chodzi o młodzież)?

5 PYTANIE 5: Jakie widzisz korzyści czy dobre strony w udzielaniu się młodzieży w życiu społecznym?

6 PYTANIE 6: Gdybyś musiał dołączyć do jakiejkolwiek organizacji społecznej (harcerstwo, wolontariat, WOŚP itp.) do jakiej byś dołączył?

7 PYTANIE 7: Jak myślisz, dlaczego bardzo mała liczba młodzieży (18-25) chodzi na wybory?

8 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ Maksymilian Augustyn Rafał Ruczka


Pobierz ppt "ANKIE TA Liczba ankietowanych osób: 87 Pytania, na jakie odpowiadali uczniowie trzecich klas gimnazjum: 1. Jak się nazywa nasz aktualny prezydent? 2. Z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google