Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zdrowe Żywienie. Co daje nam zdrowe odżywianie się ? ZZZZdrowe jedzenie sprawia, że jesteśmy bardziej aktywni przez cały dzień, bez względu na to,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zdrowe Żywienie. Co daje nam zdrowe odżywianie się ? ZZZZdrowe jedzenie sprawia, że jesteśmy bardziej aktywni przez cały dzień, bez względu na to,"— Zapis prezentacji:

1 Zdrowe Żywienie

2 Co daje nam zdrowe odżywianie się ? ZZZZdrowe jedzenie sprawia, że jesteśmy bardziej aktywni przez cały dzień, bez względu na to, o której godzinie wstaniemy i jak wiele mamy do wykonania.

3 PPPPo drugie zdrowe odżywianie wpływa pozytywnie na stan naszej skóry, włosów i paznokci PPPPozwala nam schudnąć!

4 Zasady zdrowego żywienia. SSSSpożywaj 4-5 posiłków dziennie, bez "podjadania" między posiłkami. PPPPij płyny przed posiłkiem albo 2 godziny po posiłku. DDDDokładnie gryź i przeżuwaj spożywany pokarm. SSSSpożywaj ostatniego posiłek najpóźniej na 2 godziny przed nocnym spoczynkiem.

5 Spożywaj minimum 1,5 litra wody dziennie.

6 Kilka dobrych rad na temat zdrowego żywienia: PPPPamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia.

7 MMMMasz ochotę na coś słodkiego? Zjedz kiwi! Owoc ten hamuje apetyt na słodycze. Ponadto jeden owoc pokrywa dzienne zapotrzebowanie na witaminę C.

8 ZZZZamiast szklanki napoju gazowanego wypij szklankę wody! UUUUnikaj piwa! Jedna butelka posiada około 250 kcal! Ponadto, chmielowy trunek wzmaga apetyt.

9  Nie jedz w samotności. Spożywanie posiłków w towarzystwie innych osób jest czynnikiem, który hamuje objadanie się.

10 Dziękuje za uwagę. Dziękuje za uwagę.


Pobierz ppt "Zdrowe Żywienie. Co daje nam zdrowe odżywianie się ? ZZZZdrowe jedzenie sprawia, że jesteśmy bardziej aktywni przez cały dzień, bez względu na to,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google