Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

GENERALNY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ:. PREZENTACJA FIRMY Czeska s półka ROLTECHNIK została założona w 1991 roku i należy do jednych z pierwszych firm w regionie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "GENERALNY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ:. PREZENTACJA FIRMY Czeska s półka ROLTECHNIK została założona w 1991 roku i należy do jednych z pierwszych firm w regionie."— Zapis prezentacji:

1 GENERALNY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ:

2 PREZENTACJA FIRMY Czeska s półka ROLTECHNIK została założona w 1991 roku i należy do jednych z pierwszych firm w regionie Europy Wschodniej w dziedzinie produkcji kabin prysznicowych i urządzeń sanitarnych. Obecnie spółka posiada 2 fabryki produkcyjne: w Třebařově i Červené Vodě, z halami produkcyjnymi i magazynowymi o całkowitej powierzchni 16.000 m 2. Kluczowymi aspektami sukcesu spółki na lokalnym oraz na ponad 20 zagranicznych rynkach jest jakość wykonania produktów, użycie wysokiej jakości materiałów do ich produkcji, wysokie tempo innowacji i indywidualne podejście do klienta. To wszystko stanowi podstawowe punkty strategii, dzięki której marka ROLTECHNIK jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się marek kabin prysznicowych, wanien i urządzeń do hydromasażu w regionie.

3 Produkcja Plavisdesign odbywa się we Włoszech w miejscowości Mel. Jako grupa Palazzani Rubinetterie ściśle współpracuje z szanowanym rzeźbiarzem i architektem Antonio Bullo. Jest on znanym wykładowcą na Uniwersytecie w Faenza. Produkty Plavisdesign to piękne kształty, niepowtarzalny smak projektu. Wszystkie serie i modele ceramiczne są projektowane w taki sposób, aby zachwycały niepowtarzalnością i pomysłem. PREZENTACJA FIRMY

4 Firma Palazzani Rubinetterie SpA znajduje się w miejscowości Casalmorano we Włoszech. Jest producentem baterii i systemów podtynkowych od roku 1960, posiada hale produkcyjne o łącznej powierzchni 17.000 m 2. Dzięki doświadczeniu w sferze wyspecjalizowanej produkcji, designu oraz wyjątkowej jakości, wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. PREZENTACJA FIRMY


Pobierz ppt "GENERALNY DYSTRYBUTOR NA POLSKĘ:. PREZENTACJA FIRMY Czeska s półka ROLTECHNIK została założona w 1991 roku i należy do jednych z pierwszych firm w regionie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google