Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Standardowy Eurobarometr 82 OPINIA PUBLICZNA W UNII EUROPEJSKIEJ JESIEŃ 2014 RAPORT KRAJOWY POLSKA Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce Standardowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Standardowy Eurobarometr 82 OPINIA PUBLICZNA W UNII EUROPEJSKIEJ JESIEŃ 2014 RAPORT KRAJOWY POLSKA Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce Standardowy."— Zapis prezentacji:

1 Standardowy Eurobarometr 82 OPINIA PUBLICZNA W UNII EUROPEJSKIEJ JESIEŃ 2014 RAPORT KRAJOWY POLSKA Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce Standardowy Eurobarometr 82 / Jesień 2014 – TNS Opinion & Social

2 INFORMACJE O BADANIU Raport krajowy - Polska Standardowy Eurobarometr jest badaniem cyklicznym, realizowanym co pół roku we wszystkich państwach Unii Europejskiej oraz w krajach kandydujących: Turcji, byłej Jugosłowiańskiej Republice Macedonii, Islandii, Czarnogórze, Serbii a także na terytorium Cypru Północnego. W Polsce badanie to przeprowadzone zostało w dniach 8-17 listopada 2014 r. Badanie przeprowadzono na losowej, reprezentatywnej próbie 1033 mieszkańców Polski w wieku 15 lub więcej lat, metodą wywiadu bezpośredniego w domu respondenta.

3 OCENA SYTUACJI POLSKIEJ I EUROPEJSKIEJ GOSPODARKI ORAZ RYNKU PRACY Raport krajowy - Polska QA1a. Jak ocenił(a)by Pan(i) obecną sytuację w każdym z następujących obszarów?

4 NAJWAŻNIEJSZE PROBLEMY, WOBEC KTÓRYCH STOI POLSKA Raport krajowy - Polska QA3a Jakie są Pana(i) zdaniem dwa najważniejsze problemy, wobec których stoi teraz Polska?

5 NAJWIĘKSZE KORZYŚCI Z ISTNIENIA UNII EUROPEJSKIEJ Raport krajowy - Polska QD4a Która z poniższych rzeczy jest Pana(i) zdaniem najbardziej pozytywnym skutkiem Unii Europejskiej?

6 OCENA WPŁYWU UNII EUROPEJSKIEJ NA ŻYCIE LUDZI Raport krajowy - Polska QA15 W jakim stopniu zgadza się Pan(i) lub nie zgadza z każdym z następujących stwierdzeń

7 POLACY O UE I POLSCE W UE Raport krajowy - Polska QA21a W jakim stopniu zgadza się Pan(i) lub nie zgadza z każdym z następujących stwierdzeń?

8 POPARCIE DLA DALSZEJ INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ W WYBRANYCH OBSZARACH Raport krajowy - Polska QA19 W jakim stopniu zgadza się Pan(i) lub nie zgadza z każdym z następujących stwierdzeń

9 UE WOBEC WYZWAŃ WSPÓŁCZESNOŚCI Raport krajowy - Polska QB1 Proszę powiedzieć o każdej z następujących propozycji, w jakim stopniu - Pana(i) zdaniem – jest lub nie jest ona ważna dla wyjścia przez Unię Europejską z obecnego kryzysu finansowego i gospodarczego oraz przygotowania się na następne dziesięciolecie.

10 OCENA WYBRANYCH ELEMENTÓW STRATEGII „EUROPA 2020” Raport krajowy - Polska QB2 Czy następujące cele, które mają być osiągnięte w Unii Europejskiej do roku 2020, są Pana(i) zdaniem zbyt ambitne, mniej więcej właściwe czy zbyt skromne?

11 PREFEROWANE PRIORYTETY EUROPEJSKIEJ UNII ENERGETYCZNEJ Raport krajowy - Polska QC5 Które z następujących celów powinny stanowić Pana(i) zdaniem priorytet europejskiej unii energetycznej?

12 ZAUFANIE DO WYBRANYCH INSTYTUCJI I MEDIÓW Raport krajowy - Polska QA8a Jeżeli chodzi o następujące instytucje, proszę powiedzieć, czy raczej im Pan(i) ufa czy raczej im nie ufa.


Pobierz ppt "Standardowy Eurobarometr 82 OPINIA PUBLICZNA W UNII EUROPEJSKIEJ JESIEŃ 2014 RAPORT KRAJOWY POLSKA Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce Standardowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google