Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa Ia była w bibliotece rejonowej na spotkaniu z autorką książki „Fifi i Lelek w podróży przez kontynenty” Panią Barbarą Zytko. Barbara Zytko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa Ia była w bibliotece rejonowej na spotkaniu z autorką książki „Fifi i Lelek w podróży przez kontynenty” Panią Barbarą Zytko. Barbara Zytko."— Zapis prezentacji:

1

2 Klasa Ia była w bibliotece rejonowej na spotkaniu z autorką książki „Fifi i Lelek w podróży przez kontynenty” Panią Barbarą Zytko. Barbara Zytko

3

4 Rympcium, pympcium, czary mary kręć się ziemska kulo i w to miejsce, które wskażę, nieś nas biała chmuro. Z Fifim, Lelkiem i Globusem razem polecimy i przyjaciół w różnych miejscach chętnie odwiedzimy To słowa zabawy ruchowej, która dostarczyła nam wiele miłych wrażeń, dzięki której mieliśmy okazję zaprzyjaźnić się z Panią Basią.

5 Kasjan zajął miejsce pani Basi i czekał cierpliwie co się wydarzy dalej.

6 Przyszedł czas na zajęcia plastyczne. Z ogromną ochotą zabraliśmy się za rysowanie ilustracji bohaterów książki.

7 Szczęśliwy Kamil czeka na autograf autorki.

8 A to efekty naszej pracy!

9 Ostatnie pamiątkowe zdjęcie

10 Od autorki Pani Barbary Zytki „Fifi i Lelek w podróży przez kontynenty” w pigułce Trzej przyjaciele mały chłopiec Fifi, ptaszek Lelek i Globus postanawiają odwiedzić wszystkie kontynenty. Podczas swej niezwykłej podróży spotykają ich mieszkańców. Wszędzie są przyjmowani z wielką gościnnością. Na całym świecie bowiem można znaleźć przyjaciół, a dzięki podróżom, pogłębić zarówno wiedzę, jak i kształtować takie cechy jak odwaga, ciekawość świata i serdeczność w stosunku do innych. Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-8 lat. Na końcu znajdują się pytania, które pomogą rodzicom sprawdzić, co zapamiętało dziecko a także rysunki zwierząt, których zabrakło na obrazkach, a które można pomalować własnoręcznie. Przez swój rymowany, łatwo wpadający w ucho rytm oraz sympatycznych bohaterów wzbudzi na pewno duże zainteresowanie małych słuchaczy.

11 To nie koniec niespodzianek i atrakcji. Korzystając z wolnego czasu udaliśmy się na plac zabaw przy ulicy Żubardzkiej 3. Wspaniała zabawa wśród przyjaciół z klasy, to to co lubimy robić.

12

13


Pobierz ppt "Klasa Ia była w bibliotece rejonowej na spotkaniu z autorką książki „Fifi i Lelek w podróży przez kontynenty” Panią Barbarą Zytko. Barbara Zytko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google