Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

363.Jednorodny, cienki pręt o długości h=1m, wisi swobodnie na poziomej osi przechodzącej przez jego koniec. Jaką początkową prędkość kątową należy mu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "363.Jednorodny, cienki pręt o długości h=1m, wisi swobodnie na poziomej osi przechodzącej przez jego koniec. Jaką początkową prędkość kątową należy mu."— Zapis prezentacji:

1 363.Jednorodny, cienki pręt o długości h=1m, wisi swobodnie na poziomej osi przechodzącej przez jego koniec. Jaką początkową prędkość kątową należy mu nadać, aby odchylił się o  =90 o ?

2 Dane: h=1m,  =90 o. Szukane:  o =? F:

3 363.Jednorodny, cienki pręt o długości h=1m, wisi swobodnie na poziomej osi przechodzącej przez jego koniec. Jaką początkową prędkość kątową należy mu nadać, aby odchylił się o  =90 o ? Dane: h=1m,  =90 o. Szukane:  o =? F:

4 363.Jednorodny, cienki pręt o długości h=1m, wisi swobodnie na poziomej osi przechodzącej przez jego koniec. Jaką początkową prędkość kątową należy mu nadać, aby odchylił się o  =90 o ? Dane: h=1m,  =90 o. Szukane:  o =? F:

5

6

7

8


Pobierz ppt "363.Jednorodny, cienki pręt o długości h=1m, wisi swobodnie na poziomej osi przechodzącej przez jego koniec. Jaką początkową prędkość kątową należy mu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google