Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z A P R O S Z E N I E do Punktów Przedszkolnych ZŁOTA RYBKA I,II na DNI OTWARTE 2014 pod hasłem: „Poznajmy się” pod hasłem: „Poznajmy się”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z A P R O S Z E N I E do Punktów Przedszkolnych ZŁOTA RYBKA I,II na DNI OTWARTE 2014 pod hasłem: „Poznajmy się” pod hasłem: „Poznajmy się”"— Zapis prezentacji:

1 Z A P R O S Z E N I E do Punktów Przedszkolnych ZŁOTA RYBKA I,II na DNI OTWARTE 2014 pod hasłem: „Poznajmy się” pod hasłem: „Poznajmy się”

2 w DNIACH: 20 marzec, godzina 10.00 9 kwiecień, godzina 14.00

3 Zaproszenie kierujemy do dzieci, które jeszcze nie znają naszych placówek, a w szczególności także do przyszłych naszych przedszkolaków oraz ich Mam, Tatusiów i Dziadków. Dla dzieci będzie to czas integracyjnej, wesołej zabawy z przyszłym koleżankami i kolegami oraz swoją nową Panią. DNI OTWARTE będą też okazją do : poznania z placówkami, ich bazą lokalową, otoczeniem, do rozmów z Nauczycielami na tematy cenne z punktu widzenia przyjaznej adaptacji dzieci w nowym środowisku, zapoznania z „rytmem” codziennego dnia naszych przedszkolaków, poznania oferty zajęć dodatkowych, obserwacji metod i form pracy Nauczycieli z wychowankami, wesołej zabawy ze swoim dzieckiem w gronie naszych przedszkolaków. Wspólny czas upłynie wśród zabaw przy muzyce, różnotematycznych działań plastyczno- konstrukcyjnych, grach dydaktycznych i zabawach ruchowych.

4 Udział jest bezpłatny. Prosimy tylko o zabranie ze sobą obuwia zmiennego / dziecięce na bezpiecznej gumowej podeszwie/ oraz … dobrych humorów ;-) Do zobaczenia ;-)


Pobierz ppt "Z A P R O S Z E N I E do Punktów Przedszkolnych ZŁOTA RYBKA I,II na DNI OTWARTE 2014 pod hasłem: „Poznajmy się” pod hasłem: „Poznajmy się”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google