Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tomasz Michalczyk Ć wiczenia informatyka. Ćwiczenie 1 Życiorys w.txt ZYCIORYS ZŁAMANA RĘKA Urodzilem sie 26 lutego 1994 roku w Krosnie. matka Renata z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tomasz Michalczyk Ć wiczenia informatyka. Ćwiczenie 1 Życiorys w.txt ZYCIORYS ZŁAMANA RĘKA Urodzilem sie 26 lutego 1994 roku w Krosnie. matka Renata z."— Zapis prezentacji:

1 Tomasz Michalczyk Ć wiczenia informatyka

2 Ćwiczenie 1 Życiorys w.txt ZYCIORYS ZŁAMANA RĘKA Urodzilem sie 26 lutego 1994 roku w Krosnie. matka Renata z domu Liwosz, ojciec Marek. zamieszkaly w chorkowce. w latach 2001 - 2007 uczeszczalem do szkoly podstawowej im. ignacego lukasiewicza w chorkowce. O poœwięceniu swojego życia muzyce Ed zadecydował już w wieku 13 lat, będšc pod wrażeniem muzyki takich zespołów jak The Who, Ramones oraz Pete'a Townshend'a. W wieku 16 lat sam zaczšł zarabiać na swoje życie, wyprowadzajšc się z domu po tym, jak dowiedział się, że mężczyzna, którego do tej pory uważał za swojego ojca, wcale nim nie jest, a jego prawdziwy ojciec już nie żyje. Pracował w nocy na stacji benzynowej, a popołudniami wałęsał się po różnych klubach muzycznych San Diego, pomagajšc za darmo różnym kapelom w rozkładaniu ich sprzętu. Pewnego razu w jednej z nich spotkał (wtedy) perkusistę Red Hot Chili Peppers Jacka Ironsa, który dał mu kasetę z pięcioma instrumentalnymi utworami swoich kolegów z Seattle, którzy właśnie poszukiwali wokalisty. Vedder szybko napisał do muzyki słowa, nagrał swój wokal na kasetę nazwanš "the Mamasan Tryglogy", w której znalazły się wersje demo Alive, Once czy Footsteps, i odesłał na adres Stone'a Gossarda. Tydzień później przyleciał do Seattle, a 22 października 1990 roku Eddie wraz z zespołem zagrali swój pierwszy koncert w klubie Off Ramp w Seattle. Grał z Ramonesami na ich pożegnalnym koncercie w 1997 roku, z The Who, The Doors, Neilem Youngiem, Neilem Finnem, REM i innymi. W 2007 roku wydał swój pierwszy solowy album z muzykš do filmu "Into the Wild". Za piosenkę pt "Guaranteed" otrzymał Złoty Glob w 2008 roku. W latach 1994-2000 Vedder był żonaty z Beth Liebling (małżeństwo zakończyło się rozwodem). Następnie zwišzał się z amerykańskš modelkš Jill McCormick. Para wzięła lub 18 wrzeœnia 2010 roku na Hawajach. Majš dwie córki: Olivię (urodzonš 11 czerwca 2004 roku) i Harper Moon (urodzonš 23 wrzenia 2008 roku). Jest wegetarianinem i aktywnym działaczem na rzecz ochrony œrodowiska, jego wielkš pasjš jest także surfing.

3 Ćwiczenie 2 Życiorys w.htm Urodzilem sie 26 lutego 1994 roku w Krosnie. matka Renata z domu Liwosz, ojciec Marek. zamieszkaly w chorkowce. w latach 2001 - 2007 uczeszczalem doszkoly podstawowej im. ignacego lukasiewicza w chorkowce. O poświęceniu swojego życia muzyce Ed zadecydował już w wieku 13 lat, będąc pod wrażeniem muzyki takich zespołów jak The Who, Ramones oraz Pete'a Townshend'a. W wieku 16 lat sam zaczął zarabiać na swoje życie, wyprowadzając się z domu po tym, jak dowiedział się, że mężczyzna, którego do tej pory uważał za swojego ojca, wcale nim nie jest, a jego prawdziwy ojciec już nie żyje.The WhoRamones Pracował w nocy na stacji benzynowej, a popołudniami wałęsał się po różnych klubach muzycznych San Diego, pomagając za darmo różnym kapelom w rozkładaniu ich sprzętu. Pewnego razu w jednej z nich spotkał (wtedy) perkusistę Red Hot Chili Peppers – Jacka Ironsa, który dał mu kasetę z pięcioma instrumentalnymi utworami swoich kolegów z Seattle, którzy właśnie poszukiwali wokalisty. Vedder szybko napisał do muzyki słowa, nagrał swój wokal na kasetę nazwaną "the MamasanTryglogy", w której znalazły się wersje demo Alive, Once czy Footsteps, i odesłał na adres Stone'a Gossarda. Tydzień później przyleciał do Seattle, a 22 października 1990 roku Eddie wraz z zespołem zagrali swój pierwszy koncert w klubie Off Ramp w Seattle. Grał z Ramonesami na ich pożegnalnym koncercie w 1997 roku, z TheWho, The Doors, Neilem Youngiem, Neilem Finnem, REM i innymi. W 2007 roku wydał swój pierwszy solowy album z muzyką do filmu "Into the Wild". Za piosenkę pt"Guaranteed" otrzymał Złoty Glob w 2008 roku. W latach 1994-2000 Vedder był żonaty z Beth Liebling (małżeństwo zakończyło się rozwodem). Następnie związał się z amerykańską modelką Jill McCormick. Para wzięła ślub 18 września 2010 roku na Hawajach. Mają dwie córki: Olivię (urodzoną 11 czerwca 2004 roku) i Harper Moon(urodzoną 23 września 2008 roku). Jest wegetarianinem i aktywnym działaczem na rzecz ochrony środowiska, jego wielką pasją jest także surfing.SeattleAliveFootstepsStone'a GossardaThe DoorsNeilem FinnemInto the WildGuaranteedJill McCormickHawajach

4 Ćwiczenie 3 Wzory chemiczne

5 Ćwiczenia 4 Wykresy

6 Ćwiczenie 5 Lista płac


Pobierz ppt "Tomasz Michalczyk Ć wiczenia informatyka. Ćwiczenie 1 Życiorys w.txt ZYCIORYS ZŁAMANA RĘKA Urodzilem sie 26 lutego 1994 roku w Krosnie. matka Renata z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google