Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sekcja Pro-Zdrowotna SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Co robimy? Naszym celem jest propagowanie zdrowych nawyków jedzenia w naszej szkole. Staramy się promować.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sekcja Pro-Zdrowotna SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Co robimy? Naszym celem jest propagowanie zdrowych nawyków jedzenia w naszej szkole. Staramy się promować."— Zapis prezentacji:

1 Sekcja Pro-Zdrowotna SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2 Co robimy? Naszym celem jest propagowanie zdrowych nawyków jedzenia w naszej szkole. Staramy się promować zdrowy styl życia przez różnego rodzaju akcje i aktywności.

3 Nasze działania 1. Podanie o darmową wodę dla uczniów Wyszliśmy z inicjatywą na wprowadzenie do naszej szkoły dystrybutorów z wodą, za którą nie będziemy musieli płacić. Sprawa jest w toku, a o postępach będziemy Was informować na bierząco. Sprawa jest w toku, a o postępach będziemy Was informować na bierząco.

4 Nasze działania 2. Ankieta o zmianie zawartości automatów Przeprowadziliśmy wśród klas ankietę, która dotyczyła tego, co chcecie kupować w automacie, a czego niestety nie ma. Przygotowujemy podanie i mamy nadzieję, że już niedługo w automatach pojawi się woda, wafle ryżowe i kilka innych nowych, zdrowych przekąsek!

5 Nasze działania 3. Rozdawanie jabłek w dniu zdrowego żywienia Z okazji dnia zdrowej żywności organizowanego przez Urząd Dzielnicy Bielany poczęstowaliśmy jabłkami – było to proste, zdrowe i smaczne drugie śniadanie.

6 Nasze działania - co zamierzamy? Wprowadzić darmową wodę, Wprowadzić darmową wodę, Wprowadzić nowe, zdrowsze rzeczy do automatów Wprowadzić nowe, zdrowsze rzeczy do automatów Zorganizować wiosenne stoisko z owocami, warzywami, koktajlami Zorganizować wiosenne stoisko z owocami, warzywami, koktajlami Zorganizować turniej sportowy Zorganizować turniej sportowy

7


Pobierz ppt "Sekcja Pro-Zdrowotna SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Co robimy? Naszym celem jest propagowanie zdrowych nawyków jedzenia w naszej szkole. Staramy się promować."

Podobne prezentacje


Reklamy Google