Sukcesy Sportowe.

Prezentacja na temat: "Sukcesy Sportowe."— Zapis prezentacji:

1 Sukcesy Sportowe

2 V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
Eliminacje powiatowe - Łopiennik Górny Drużyna w składzie: Łukasz Szadura, Karol Suchodolski, Alan Górny, Damian Krawczyński, Przemysław Podlipny, Jakub Zawada i Kamil Mazurek zajęła III miejsce. W turnieju wzięło udział 12 drużyn w dwóch grupach wiekowych.

3 XV Edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
Eliminacje powiatowe – Krasnystaw W turnieju wzięły udział drużyny z: Krasnegostawu, Fajsławic, Kraśniczyna, Izbicy, Rudnika, Siennicy oraz Łopiennika Dolnego. Drużyna z naszej szkoły zajęła V miejsce. Skład drużyny: Łukasz Szadura, Alan Górny, Maciej Szadura, Karol Suchodolski, Damian Krawczyński, Jakub Zawada, Przemek Podlipny i Kamil Mazurek.

4 Igrzyska Powiatowe SZS. Tenis Stołowy Indywidualny. Fajsławice 2014
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Ogółem w turnieju wystąpiło 63 zawodników z 10 szkół powiatu. Wyniki naszych uczniów: Kategoria kl.IV i młodsi: Kategoria kl.V-VI chłopcy: dziewczęta: Aleksandra Ciepłowska- VII miejsce Karol Suchodolski – II miejsce chłopcy: Jakub Zawada – II miejsce, Łukasz Szadura – V miejsce Przemysław Podlipny - III miejsce Maciej Szadura - VII miejsce W tej kategorii wiekowej drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce awans do rejonu.

5 Igrzyska Rejonowe SZS. Tenis Stołowy Indywidualny. Hrubieszów 2014
Indywidualny Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego. Powiat krasnostawski reprezentowało trzech sportowców z naszej szkoły: Jakub Zawada, ( 5 miejsce) Przemek Podlipny (13 miejsce) i Karol Suchodolski (13 miejsce). Łącznie w turnieju wzięło udział 75 zawodników.

6 Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym. Łopiennik Górny Zawody rozegrano wśród pięciu drużyn dziewcząt i siedmiu drużyn chłopców. Zawodnicy z naszej szkoły wygrali wszystkie pojedynki i zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsce. Skład drużyn: dziewczęta:  Patrycja Sysa i Patrycja Czerwonka  chłopcy: Jakub Zawada, Karol Suchodolski i Łukasz Szadura  Awans do zawodów rejonowych

7 Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym
Rejonowe Igrzyska SZS w Badmintonie Drużynowym dziewcząt i chłopców Zamość Drużyna dziewcząt w składzie: Patrycja Sysa i Patrycja Czerwonka -II miejsce Drużyna chłopców w składzie: Jakub Zawada, Karol Suchodolski i Łukasz Szadura -II miejsce Zawodnicy i zawodniczki z naszej szkoły awansowali do finału wojewódzkiego.

8 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym
Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Drużynowym Zamość 2014. W zawodach wzięło udział 18 drużyn. Nasi zawodnicy pokonali między innymi drużyny z Janowa Lubelskiego, Puław, Tomaszowa i Bystrzycy. Klasyfikacja końcowa: Kategoria dziewcząt: 4 miejsce – Patrycja Sysa, Patrycja Czerwonka Kategoria chłopców: 5 miejsce – Jakub Zawada, Karol Suchodolski, Łukasz Szadura

9 Ogólnopolski Turniej Badmintona - Zamość 17-18.01.2015r.
Patrycja Sysa: złoty medal w kat. Młodzików młodszych gra pojedyncza, brązowy medal - gra podwójna Jakub Zawada: brązowy medal - gra podwójna mix