Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sylwia Brodziak Technologia Informacyjna. Spis ćwiczeń 1.Życiorys Życiorys 2.Wzory chemiczne Wzory chemiczneWzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sylwia Brodziak Technologia Informacyjna. Spis ćwiczeń 1.Życiorys Życiorys 2.Wzory chemiczne Wzory chemiczneWzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne."— Zapis prezentacji:

1 Sylwia Brodziak Technologia Informacyjna

2 Spis ćwiczeń 1.Życiorys Życiorys 2.Wzory chemiczne Wzory chemiczneWzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne Funkcje trygonometryczneFunkcje trygonometryczne 4.Rzuty Rzuty 5.Figury Figury 6.Wypłaty Wypłaty 7.Wykresy Wykresy 8.Strona pomocnicza Strona pomocniczaStrona pomocnicza

3 1. Życiorys  Nazywam się Sylwia Brodziak, mieszkam w Biłgoraju, studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji, obecnie mieszkam w Krakowie z pięcioma koleżankami. Lubię oglądać filmy, najlepiej komedie, spotykać się ze znajomymi, pić kawę, chodzić do kina. Czasami wchodzę na portal www.nasza-klasa.pl i zostawiam komentarzyki na profilkach moich znajomych, ale niestety nie mam komputera od miesiąca i mam duże zaległości. Mam też brata, siostrę i psa. Nie lubi© matematyki, chemii i fizyki, słucham różnej muzyki, najchętniej ptp i tym, podobne. Teraz chciałabym pojechać do skr, gdyż dawno tam byłam, w domu też dawno byłam ale pojadę dopiero na ˜święta listopadowe czyli dwudziestego dziewiątego października. Ostatnio oglądałam hiszpański film "Sierociniec„, ale to było dawno, jak jeszcze miałam komputer. Generalnie to mi się tu podoba, codziennie mamy dyskotekę w mieszkaniu ale sąsiedzi się na nas nie skarżą, przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo. Teraz mamy technologię informacyjną, następnie godzinną przerwę i następnie mam również język angielski i do domu! W zasadzie to dziś˜ byˆbył całkiem fajny dzień, ale jutro jeszcze mamy etykę i to niestety nie jest koniec... Powiem również, iż jestem uzależniona od twixów, oraz od wszystkiego co czekoladowe. Mieszkam na Kurdwanowie, gdzie dojeżdżam tramwajem numer 50. Są tam również autobusy ale nie jeździmy nimi gdyż są zbyt powolne i nie ma tam za dużo miejsc do siedzenia, Ogólnie to nie są zbyt ekonomiczne. Mieszkam z koleżankami, które się nazywają: 1. Chill, 2. Juni 3.Kwiat 4. Gosia. Kwiat i Juni studiują to co ja, czyli zarządzanie i inżynierię produkcji, w skrócie zip. Gosia natomiast zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym, a Chill studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Lubię również czytać książki, duużo książek, moja ulubiona to 'Cień wiatru', bardzo ciekawą książką jest także 'Na zachodzie bez zmian' ale jest to książka historyczna, więc nie każdemu się spodoba, poza tym, każdy lubi co innego. Ja lubię też książki Dana Browna, gdyż są bardzo ciekawe. Od czternastego października pada ˜śnieg, czyli od wczoraj, jest strasznie mokro i nawet z domu się nie chce wychodzić a tu tyle imprez integracyjnych, ale cóż, pogody się nie wybiera... Miejmy nadzieję, że to szybko się zmieni. Szczerze mówiąc trudno jest napisać tyle tekstu.

4 2. Wzory chemiczne

5 3.Funkcje

6 4. Rzuty

7 5. Figury

8 6. Wypłaty

9 7. Wykresy

10

11

12

13

14 8. Strona pomocnicza  Biblioteka UEK http://kangur.uek.krakow.pl/biblioteka/index.php  Biblioteka UEK http://kangur.uek.krakow.pl/biblioteka/index.php Biblioteka UEK Biblioteka UEK  Centrum Informatyki http://nowa.uek.krakow.pl/pl/uczelnia/administracja- i-inne-jednostki/pion- Centrum Informatyki Centrum Informatyki  Elektroniczna poczta studencka http://wizard.uek.krakow.pl  Elektroniczna poczta studencka http://wizard.uek.krakow.pl Elektroniczna poczta studencka Elektroniczna poczta studencka  E-wizytówka Dr Andrzeja Grząki http://cel.uek.krakow.pl/moodle/course/view.php?id=1552  E-wizytówka Dr Andrzeja Grząki http://cel.uek.krakow.pl/moodle/course/view.php?id=1552 E-wizytówka Dr Andrzeja Grząki E-wizytówka Dr Andrzeja Grząki  Platforma e-learningu http://cel.uek.krakow.pl/moodle/  Platforma e-learningu http://cel.uek.krakow.pl/moodle/ Platforma e-learningu Platforma e-learningu  Regulamin studiów http://uekwww.uek.krakow.pl/files/common/dzial- nauczania/iv-vi-2009/Regulamin%20studiow.doc Regulamin studiów Regulamin studiów  Serwer Wizard http:// wizard.uek.krakow.pl/~s153008  Serwer Wizard http:// wizard.uek.krakow.pl/~s153008 Serwer Wizard Serwer Wizard  Strona główna UEK http://nowa.uek.krakow.pl/  Strona główna UEK http://nowa.uek.krakow.pl/ Strona główna UEK Strona główna UEK  Katedra Technologii i Ekologii Wyrobów http://janek.ae.krakow.pl/~ktiew/ Katedra Technologii i Ekologii Wyrobów Katedra Technologii i Ekologii Wyrobów  System haseł Student http://student.uek.krakow.pl/  System haseł Student http://student.uek.krakow.pl/ System haseł StudentSystem haseł Student  Wirtualny dziekanat http://149.156.211.246/  Wirtualny dziekanat http://149.156.211.246/ Wirtualny dziekanat Wirtualny dziekanat


Pobierz ppt "Sylwia Brodziak Technologia Informacyjna. Spis ćwiczeń 1.Życiorys Życiorys 2.Wzory chemiczne Wzory chemiczneWzory chemiczne 3.Funkcje trygonometryczne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google