Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Osobowości niemieckiej historii. Jego żona zapytana, czy rozumie teorię względności, odpowiedziała: - Nie. Ale znam mojego męża i wiem, że można.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Osobowości niemieckiej historii. Jego żona zapytana, czy rozumie teorię względności, odpowiedziała: - Nie. Ale znam mojego męża i wiem, że można."— Zapis prezentacji:

1 Osobowości niemieckiej historii

2

3

4

5

6

7 Jego żona zapytana, czy rozumie teorię względności, odpowiedziała: - Nie. Ale znam mojego męża i wiem, że można mu ufać. Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.

8

9

10

11  „Jeśli ten areligijny, nie będący współwinnym zbrodni, wówczas nieobecny człowiek, na własną rękę obrał drogę przez dawne warszawskie getto i tam uklęknął – to nie klęczy tam z osobistego powodu. Klęczy ten, który tego czynić nie musi, za tych wszystkich, którzy muszą, ale nie klęczą – gdyż nie odważą się, albo nie mogą, albo nie potrafią lub nie chcą się odważyć. Przyznaje się zatem do winy, która go nie obciąża, i prosi o przebaczenie, którego sam nie potrzebuje. Klęczy więc za Niemcy

12

13

14

15 NEW Justin Bieber by "Wetten dass...?" Talk [am 19.03.11]

16

17


Pobierz ppt "Osobowości niemieckiej historii. Jego żona zapytana, czy rozumie teorię względności, odpowiedziała: - Nie. Ale znam mojego męża i wiem, że można."

Podobne prezentacje


Reklamy Google