Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Troche to dziwne, jak to ułożyło się w ten sposób. Nawet jeśli nie jesteś religijny powinieneś to zobaczyć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Troche to dziwne, jak to ułożyło się w ten sposób. Nawet jeśli nie jesteś religijny powinieneś to zobaczyć."— Zapis prezentacji:

1 Troche to dziwne, jak to ułożyło się w ten sposób. Nawet jeśli nie jesteś religijny powinieneś to zobaczyć.

2 P: Jaki jest najkrótszy rozdzia ł w Biblii? O: Psalm 117

3 P: Jaki jest najdłuższy rozdział w Biblii? O: Psalm 119

4 P: Który rozdział jest w centrum Biblii? O: Psalm 118

5 Fakty: Mamy 594 rozdzia ł y przed Psalmem 118. I mamy 594 rozdzia ł y po Psalmie 118. Dodajemy te liczby i wychodzi 1188. --^ P: Jaki werset jest w centrum Biblii? O: Psalm 118:8

6 Czy ten werset mówi coś znaczacego o doskonałej woli Boga dla naszego życia? Kiedy następnym razem ktoś powie że chciałby poznać doskonala Boża wolę dla swojego życia i że chciałby doskonala Boża wolę dla swojego życia i że chciałby być w centrum Jego woli, poprostu odeslij go do samego środka Jego Słowa!

7 Psalm 118:8 (BW) “Lepiej ufać Panu niż polegać na ludziach." Czy teraz nie jest to dziwne, że to się tak układa… a może to Bóg był centrum tego? Przed wysłaniem tego, pomodlilem się o CIebie. Czy masz minutę— 60 sekund dla Boga? Jeśli tak to poprostu odmów malą modlitwę za osobę, ktora wysłała to do Ciebie.

8 “Boże Ojcze, błogosław mojemu przyjacielowi w czymkolwiek to jest, co Ty wiesz że on lub ona może potrzebować Twego działania! Niech ich życie będzie pełne Twojego pokoju, powodzenia, I mocy aby szukali I chcieli mieć bliższą relacje z Tobą. Amen."

9 Potem wyślij to do 10 osób. W przeciągu paru godzin, 10 osób modliło się o Ciebie, a Ty sprawiłeś że wiele osób pomodli się do Boga o innych. Potem usiadź wygodnie I patrz jak moc Boża działa w Twoim życiu dzięki temu że robisz rzeczy, które wiesz że On kocha.

10 Kiedy w życiu jest ciężko, zawsze pamiętaj... wiara nie sprawi, że będziesz mógł obejść problemy, Wiara da Ci przez nie przejść! “Kiedy zrezygnujesz z pragnienia kontrolowania swojej przyszłości, otrzymasz szczeście."

11 Niech Bóg Cię błogosławi!

12


Pobierz ppt "Troche to dziwne, jak to ułożyło się w ten sposób. Nawet jeśli nie jesteś religijny powinieneś to zobaczyć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google